×

Villa Kore Çeşme de Yılbaşı Konaklama Özel Fiyatı 21 Görüntüleme

Çeşme Ilıca'da denize sıfır konumda yer alan Villa Kore'de yılbaşı keyfini çıkarmanız adına özel bir fiyat ve brunch sunuluyor.

250 TL 'den başlayan iki kişilik konaklama ve brunch eşliğinde Çeşme'de bu kış yılbaşı tatilinizi keyifli kılmanız mümkün!

Telefon: +90 (232) 723 42 05
Web: www.kucukoteller.com.tr/villa-kore

Otel Hakkında: Villa Kore, iş ortağı ve çok iyi arkadaş olan Hasan Ertenü ve Ferda Kahraman’ın Çeşme Ilıca Yıldızburnu’nda ortak aldıkları arsada inşa ettikleri denize sıfır bir Villa Otel. Yıllar içinde renove edilen Villa Kore’nin ana binasına ek olarak, zeytin ve incir ağaçlarının olduğu arka bahçeye yeni bir birim daha eklenmiş. Şimdilerde Villa Kore, kendine ait plajı ve her biri farklı tasarlanmış 28 odasıyla misafirlerine hizmet veriyor. Mutfak sabah özenle hazırlanan zengin bir kahvaltıyla açılıyor, gün içinde Ege ve Akdeniz mutfağına özgü zeytinyağlılar ve taş fırından çıkan sıcak pidelerle hareketleniyor. Villa Kore’de SPA ve fitness bölümleri, misafirlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış pilates odası, spor odası, 2 masaj odası, Türk hamamı, sauna ve Fin hamamından oluşuyor.

Favorilere Ekle
Favoriler