×

Zeytinbağı Otel de Yarıyıl Tatili 89 kişi tarafından bu hafta okundu

ZEYTİNBAĞI OTEL - EDREMİT / BALIKESİR
 
Yarıyıl tatili kapıda. Çocuklarımız yorucu bir dönemin ardından hem dinlenmeyi hem de eğlenmeyi hak ettiler. Artık sadece bilgisayar başında zaman geçiren bir neslin doğayı da tanıyıp sevmeleri için biz de bunca yıllık bahçe ve mutfak birikimimizi sizinle ve çocuklarınızla paylaşalım istedik.
Yarıyıl tatilini de kapsayan, 20 Ocak -19 Şubat tarihleri arasında size çok çekici bir teklifimiz var: Bu süre boyunca 3 günlük konaklama ücretimiz, çocuğunuzla beraber yarım pansiyon 1140 TL yerine sadece 600 TL.
 
Yarıyıl tatili boyunca;
--  Cumartesi ve Perşembe günleri düzenleyeceğimiz mutfak kurslarından çocuklarınız ücretsiz yararlanabilecekler. Hep birlikte makarna, ekmek ve hamur işleri yapacağız.
-- Bahçede beraberce compost yapacağız. Mutfak artıklarımızdan ve gündelik hayatta işe yaramaz diye bir kenara fırlattığımız atıklardan nasıl toprak yapılacağını göreceğiz.
Sabah yürüyüşümüzden sonra keçilerin, tavşanların, tavukların, güvercinlerin ve Çiko’nun yemlerini beraber vereceğiz.

Uçakla gelmek isteyen misafirlerimize Borajet’in Sabiha Gökçen - Edremit uçuşlarının devam ettiğini belirtelim. Uçakla gelen misafirlerimizi havaalanından karşılıyoruz. Web Sitesi: http://www.kucukoteller.com.tr/zeytinbagi-otel

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler