×

İstanbul Place Apartments, İstanbul’un gözbebeği Galata Kuledibi’nde özene bezene tasarlanan tarihi daireler barındırıyor; bazıları Haliç, boğaz ve kule manzaralı, bazıları özel hamamlı, bazıları teraslı… Hangi daireyi seçerseniz seçin, vardıktan birkaç saat sonra kendinizi “Galatalı” hissedecek ve bu büyülü atmosfere kendinizi dahil olmuş bulacaksınız. Kalmak, kalışınızı uzatmak isteyecek, geri dönmek ise hiç istemeyeceksiniz!

Bizi instagram'da takip edin! kucukoteller

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
  • 7/24 Açık Resepsiyon
  • Bebek Yatağı
  • Tarihi Yapı
  • Odada Kasa
  • Mikrodalga Fırın
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
5.0 / 2 Yorum
5
Konaklama hakkında tek söyleyeceğim; İstanbul' u tam kalbinde kalp atışını duyarcasına yaşamak gibi bu evlerde konaklamak. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ailece kalınabilecek güzel mekanlar.
5
Eski binaların yeni dekorasyonla bütünleştiği konum olarak fevkalede binalarda eski İstanbul'u duyumsamak güzeldi . Yetkililerin hızlı dönüşleri , sorularda yardımcı olmalarından çok memnun kaldım , tesekkürler ... İstanbul'da her zaman rahatlıkla ve huzurla kalmak için ideal ..
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Sevgili Küçük Otel Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Oteller