×

İzmir'de Ne Yapılır?


İzmir’e geldiğinizde öncelikle sabah deniz kenarında güzel bir kahvaltı ile güne başlamalısınız. Sonrasında Kordon’da güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Kordonboyu’ndaki kafelerde, denize karşı, bir kahve molası verebilirsiniz.
İzmir’in tarihi camilerini, kiliselerini, sinagoglarını, hanlarını ve hamamlarını gezebilirsiniz. İzmir sokaklarında yürüyebilir, tarihi çarşılarda ve hanlarda alışveriş yapabilir ve bolca fotoğraf çekebilirsiniz. Tarihi Kemeraltı Çarşısı’na gidebilirsiniz.
Gün içinde güzel bir çöp şiş ziyafeti çekebilirsiniz. Alsancak, Foça, Urla gibi İzmir’in ilçelerine günü birlik geziler yapabilirsiniz.
İzmir’in birbirinden güzel plajlarında denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, günü birlik tekne turlarına katılabilirsiniz.
Civardaki ilçelerde yer alan tarihi yerlere gidebilirsiniz. Efes Antik Kenti’ni ve müzesini, Meryem Ana Evi’ni ve kilisesini, Şirince Köyü’nü ziyaret edebilirsiniz. Günübirlik Çeşme, Alaçatı gibi tatil beldelerine gidebilirsiniz.
Çeşme’ye dalışa ve Alaçatı’ya rüzgâr sörfü yapmaya gidebilirsiniz. Bozdağlar’ın eteklerindeki yaylalara çıkabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ya da bisiklet turları planlayabilirsiniz.
İzmir ve Çeşme civarındaki ormanlarda avla ilgilenebilirsiniz. Küçük Menderes havzasında kuş gözlemciliği yapabilirsiniz. Eğer zamanına denk geldiyseniz her yıl ağustos ayında açılan İzmir Uluslararası Fuarı’na gidebilir ve etkinliklere katılabilirsiniz. Efes Antik Tiyatrosu’nda düzenlenen Efes Festivali’ne katılabilirsiniz.
Akşam, deniz kenarındaki balık restoranlarında, gün batımına karşı rakı balık keyfi yapabilirsiniz. Sonrasında farklı eğlence mekânlarında vakit geçirebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler