×

Kalkan Otel Fiyatları

Kaş’ın şirin ilçesi Kalkan’da konaklamanız için en iyi hizmeti sunan Kalkan otelleri, Kalkan’ın daracık sokaklarında konumlanmaları ve zaman zaman beyaz badanaları ile size Bodrum’u hatırlatacak.

Küçük ve şirin bir liman kasabası olan, koyun etrafında konumlanmış Kalkan, özellikle yaz aylarında daha yoğun olarak yılın her döneminde yerli yabancı pek çok turisti ağırlıyor. Bu sebeple Kalkan’da çok sayıda konaklama tesisi bulabilirsiniz. Kalkan otelleri genellikle deniz kıyısında limanın etrafında ve belde merkezinde dar sokakların arasında konumlanmışlar. Ve tüm Kalkan otelleri, Kalkan’ın doğasına uygun şekilde inşa edilmişler. Daracık taş sokakları ve beyaz badanalı evleri ile Kalkan otelleri uyum içerisinde. Denizden biraz geride bulunan Kalkan otelleri, denize yürüme mesafesinde. Ve tüm Kalkan otelleri, muhteşem deniz manzarasına sahip. çocuklu aileler, sakin bir tatil hayal eden tatilcilerin yanı sıra iş seyahatleriniz için de uygun imkanlara sahip Kalkan otelleri. Kalkan otellerinde konaklarken, hem dinlenebileceğiniz zevkli bir tatil geçirecek hem de Akdeniz mutfağına özgü lezzetleri tatma fırsatı yakalayacaksınız. Güncellenmiş uygun fiyat seçenekleri ile Kalkan otelleri, farklı dönemlerde değişiklik gösterse de her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiş. Bütçeniz ve zevkiniz ne olursa olsun mutlaka size uygun bir Kalkan oteli var. Rezervasyon olanakları ve fiyat seçenekleri ile size en uygun Kalkan otelini görmek için sitemizi incelemenizde yarar var.

Not: Kalkan Gezi Rehberi için blogumuzu ziyaret ediniz! https://kucukoteller.com.tr/blog/kalkan-gezi-rehberi-gezilecek-yerler

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler