×
Karaca Dağ Evleri
Kirazpınar Mah. Servetiye Camii Köyü Yuvacık İzmit - Kocaeli 41200 Türkiye Telefonu Göster +90 262 345 0089 Harita
200 TRY
4.6 / 7 Yorum

On iki yıl evvel şehirden kaçmak, doğa’nın huzurlu koynuna sığınmak için yuvacığa gelmiş otel sahipleri. Ellerindeki ufak birikimi yeşil bitki örtüsüne yatırmışlar. Hafta sonları şehirden kaçıp, kendi topraklarının üstüne kurdukları çadırlarında konaklamışlar. Ellerine geçen her kuruşu biriktirip, her taşına ruh ve sevgi katarak uzun yıllar içinde Karaca Dağ evlerini yaratmışlar.

Çevrenin doğallığını koruyarak yaptıkları değişikliklere aldıkları olumlu tepkiler heveslerini arttırmış. Sonu olmayan bir iyileştirme işini ve iyi hizmet sunma çabasını sürdüren işletmeciler olmuşlar sonunda.

Karaca Dağ evlerine konuk olan misafirleri onlar için müşteri değil birer arkadaş ve dost. Misafirleri oldukları süre zarfında amaç konukların doğa ile bütünleşmelerini sağlamak, huzuru bulmalarına yardımcı olmak. Ancak hala amatör işletmeci olarak tanımlıyır ev sahipleri kendilerini. Her gün yeni bir eksiği fark edip düzeltmeye gayret ediyorlar. Değişmeyecek şeyler ise: Doğaya saygı, yerel değerler, içtenlik.

Gelin; Doğanın sakinliğinde uzun yürüyüşler yapın ya da bungalovunuzun verandasında oturup sabah kahvenizi yudumlayın. Karaca Dağ evleri size çok yakın.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
  • Akşam Yemeği
  • Bahçe
  • Barbekü Alanı
  • Çocuklu Aileye Uygun
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Fiyat aralığı:
200 TRY - 250 TRY
Müşteri Yorumları
4.6 / 7 Yorum
5
Muhteşem bir yer. İkinci kez gitmek henüz kısmet olmadı ama her zaman aklımda. Yılmaz Bey ve Gülten Hanım sanki çok sevdiğiniz akrabalarınız
4
Kendine özgü bir yer.
4
Her bir köşesi büyük bir titizlikle özenildiği belli olan, kendimizi evimizde hissettiğimiz, bol bol oksijen depolayıp evimize dinlenmiş olarak döndüğümüz çok tatlı bir yer. Şiddetle tavsiye ederim.
5
Her anlamda 10 numara. Tavsiye ederim.
5
Kendimizi evimizde hissettik. 1 gun icin gittik ama 3 gun bile az geldi. Siddetle tavsiye ederim. İsletmecileride muhtesem...
5
Doga, temiz hava, huzur...
4
Huzur dolu bir hafta sonuydu.
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sevgili Küçük Otel Dostu
Siz konuklarımız evinizde gibi rahat hissedeceğiniz bir ortam yaratmaya çalışıyoruz .Biz bir otelden çok kendi eviniz konforunda temiz hava bol dostluk vaad ediyoruz.
Benzer Oteller