×

Bir tek mekanda bambaşka yerlerde HİSSEDİN

Konvoy Hotel & The Country Club, doğal yaşam bilinci ile yola çıkmış olan Türkiye’nin ilk "Sakin Şehir" unvanına sahip olan Seferihisar bölgesinde yer alıyor. Aktiviteleri içerisinde profesyonel binicilik faaliyetleri de bulunan ve binicilikten alınan özgürlük duygusunu diğer sunduğu imkânlarla bütünleştirerek, yaşamdan zevk alan ve kaliteye önem veren kişilere seçkin hizmetler sunuyor.

Doğaya dost ve yenilikçi hizmet anlayışı ile yapılandırılan Konvoy Hotel & The Country Club’ta spora yönelik aktiviteler ile sosyal etkinlik alanları tek bir tesis içinde yer almaktadır. 12 Club ve 12 Country olmak üzere toplam 24 odadan oluşan konaklama imkânı ile yöresel lezzetlerin buluştuğu tesis, aynı zamanda amatör binicilerin özel eğitmenler nezaretinde binicilik eğitimi alabilecekleri Konvoy Hotel & The Country Club, ulusal ve uluslararası yarışlara da ev sahipliği yapabilecek düzeyde konum ve alt yapıya sahiptir.

Ziyaretçilerine, tarihi ve doğal güzelliklere olan yakınlığı ile günlük ziyaret imkânı tanıdığı tarihi mekân gezileri yanı sıra, tesisi çevreleyen orman içerisinde doğa yürüyüşleri veya dağ bisikleti yapmak, Urla bağlarında tadımlarına katılmak, çevresindeki organik köy pazarlarını ziyaret etmek gibi, zengin ve keyifli alternatifler sunmaktadır.

Güzelbahçe’den Seferihisar’a giderken, Yelki ve Çamlı köylerini geçince karşılaşılan Bademler, İzmir şehir merkezine ve Alaçatı - Çeşme’ye 35 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 40 km, Seferihisar ve Urla’ya 10 km.’lik eşit yakınlıktadır.

Kendinizi bir tek mekânda, bambaşka yerlerde hissedeceğiniz Konvoy Hotel & The Country Club’ta doğa ile baş başa kalmak için hemen yeriniz ayırtın...

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
  • Bar-Kafe
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
4.0 / 2 Yorum
4
Doga ile basbasa kalip dinlenmek isteyenlerin mekani..
4
Aşkı huzuru özgürlüğü sınırsız yaşayabileceğiniz, eviniz gibi hissedebileceğiniz, canınızn çektiğini Sevgili Pelin ablamızın lezzetli elinden yiyebileceğiniz, ayrıcaa güleryüzün bol olduğu muhtşem bi yer:))))
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Sevgili Küçük Otel Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Oteller