×
Köyceğiz Ne Yapılır?
Köyceğiz Otelleri beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Köyceğiz'de Ne Yapılır?
Köyceğiz gibi huzur dolu bir tatil beldesine geldiğinizde beldenin tertemiz plajlarında denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Günü birlik tekne turlarına katılarak maviliklerin derinliklerinde keşfe çıkabilirsiniz.
Ekincik Koyu’na ve Dalyan’a gidebilirsiniz. İztuzu Plajı’nda caretta carettaların yumurtlamalarına tanık olabilirsiniz.
Köyceğiz Gölü kenarında doğa yürüyüşü ya da bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Gölden tutulan kefal balıklarının lezzetli mezeler eşliğinde tadına bakabilirsiniz. Göl kenarında bolca fotoğraf çekebilirsiniz.
Köyceğiz merkezde yer alan çarşıyı gezebilirsiniz, eski evleri fotoğraflayabilir, Köyceğiz sokaklarında yürüyüş yapabilirsiniz.
Sultaniye Köyü Kaplıcaları’na giderek sağlık dolu bir gün geçirebilirsiniz. Kaunos Antik Kenti’ne giderek tarihin sayfalarında gezinebilirsiniz.
Akşam deniz kenarında, gün batımına karşı balık keyfi yapabilirsiniz. Taze mevsim balıklarının tadına çeşit çeşit zeytinyağlı mezeler eşliğinde bakabilirsiniz.
Bolca yüzerek ve fotoğraf çekerek geçireceğiniz, tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, huzur dolu bir tatil bekliyor sizi Köyceğiz’de.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayları
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor