×
Köyceğiz Ne Yenir
Köyceğiz Otelleri Ne Yenir İçilir? Birbirinden lezzetli yerel restoran ve mutfakları Köyceğiz Otelleri kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır

Köyceğiz mutfak kültürü, Ege ve Akdeniz mutfaklarından izler taşır. Zeytinyağlılar, balık ve deniz ürünleri, salata ve çeşitli otlar ön plandadır. Sebzeler ve otlar bölgedeki yaylalarda yetiştirildiği için aynı zamanda organiktir. Salatalarda genel olarak radika, devetabanı, ebegümeci, kuzukulağı, tekesakalı, ballık gibi yabani otlar kullanılır.
Yöresel lezzetler genellikle patlıcan ve bakla kullanılarak yapılan lezzetler. İsterseniz çiğ hamsi, kiremitte kefal, sılcan yoğurtlaması ve kekik çayının tadına bakabilirsiniz.
Ayrıca bölgede gölden tutulan kefal balığın lezzeti de oldukça ünlüdür. Köyceğiz’e gittiğinizde isterseniz göl kenarındaki restoranlarda kefalin tadına bakabilir, isterseniz de deniz kenarındaki balık restoranlarında zeytinyağlı mezeler ve taze mevsim balıkları eşliğinde rakı balık keyfi yapabilirsiniz.
Turizm beldesi olduğundan Köyceğiz’de pek çok faklı kafelerde tost, gözleme ve fast food ürünlerini ya da pek çok restoranda ızgara et ve tavuk ürünlerini, pide, kebap ve lahmacun gibi lezzetleri bulabilirsiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler