Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Kütahya Gezilecek Yerler
Kütahya Otelleri beldesinde gezilecek ve görülecek yerler, tarihi mekanlar, restoranları ve küçük otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kütahya'da Nereye Gidilir?
    Kütahya gibi tarihi ve doğal güzellikleri fazla olan bir şehre geldiyseniz gezecek ve görecek pek çok fazla yeriniz var demektir.
    Kütahya Dünya’da çini ve porselenleri ile ünlü. Buraya geldiğinizde Dünya’da tek olan Kütahya Çini Müzesi’ne gidebilirsiniz. Dumlupınar Atatürk Evi Müzesi’ni, Kütahya Arkeoloji Müzesi’ni gezebilirsiniz. Tarihin sayfalarında gezinmek bambaşka hisler yaşatabilir.
     Kütahya merkezde yer alan ve antik dönemlerden günümüze ulaşmayı başarmış Kütahya Kalesi’ni görebilirsiniz. Kütahya sokaklarında gezebilir, fotoğraf çekebilir, çarşıdan alışveriş yapabilirsiniz.
    Kaplıcaları ile ünlü Kütahya’da Emet, Yoncalı gibi bölgelerde bulunan, şifa dağıtan kaplıcalara gidebilirsiniz.
    Merkezde bulunan eski Kütahya Evleri’ni görebilirsiniz. Macar Evi, Çinili Cami, Ulu Cami gibi tarihi ve dini özellikli mekânları gezebilirsiniz. Osman Gazi’nin büyükannesi Hayme Ana Türbesi’ni gezebilirsiniz.
    Dünyanın en iyi korunmuş tapınağı olarak bilinen Zeus Tapınağı’na gidebilirsiniz. Aizonai Antik Kenti’ni görebilirsiniz. Çavdarhisar’da bulunan antik tiyatroyu gezebilirsiniz. MÖ 900’lü yıllardan kalan eserleri görmek için merkeze yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta bulunan Frig Vadisi’ne gidebilirsiniz.
    Domaniç Ormanları’na, Gölcük Yaylası’na, Porsuk Barajı’na ve Hıdırlık’a gidebilir, doğayla iç içe vakit geçirebilirsiniz. Koruma altına alınan Mızık Çam Tabiat Anıtı, Kaşalıç Tabiat Koruma Alanı’na gidebilirsiniz.   
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor