×

Kumlubük Otelleri

Henüz çok fazla keşfedilmemiş tatil beldelerinden olan Kumlubük Marmaris, imara açık olmayan bir alan olduğu için bölgede az sayıda Kumlubük Marmaris oteli bulunuyor.

Masmavi pırıl pırıl denizi yemyeşil doğası, içeriye doğru geçmiş hilali andıran koyu ile mutlaka görülmesi gereken bir yerdir Kumlubük ve onun çevresi. Ülkemiz turizm açısından dünyanın en önemli merkezlerinden bir tanesidir hiç şüphesiz. Kış turizmi, doğa turizmi, kültür turizmi ve son yıllarda gelişen konferans turizmi bunlar içerisinde sayabileceğimiz türlerdir. Ama Türkiye denince akla gelen yerler Ege ve Akdeniz kıyılarıdır ve yaz turizmidir. Çeşitli aktiviteler bakımından son derece zengin bir bölüme sahibiz. Dolayısı ile bunların içerisinde ülkemizin ezelden beri önemli bir konuma sahip olduğu yaz turizmini söylemeden geçemeyiz. Ege ve Akdeniz kıyılarımız hatta ve hatta Güney Marmara kıyıları artık dünyaca ünlüdür. Sahillerimizi adeta biçilmiş kaftandır. Bunların içerisinde de Marmaris dillere destandır. Marmaris'in içerisinde bulunan Kumlubük ise bize verilmiş en güzel hediyelerden bir tanesidir, bir saklı cennet gibidir. Artık ülkemiz turizm konusunda o kadar ilerlemiştir ki yaz turizmi bile kendi içerisinde bölümlere ayrılmaktadır.

Kumlubük'e yolunuzun düşmesi gerekiyor mutlaka, inanın ki bitmesini istemeyeceğiniz dakikalar siz orada olduğunuz andan itibaren başlayacaktır. Masmavi denizinden yemyeşil çam ormanlarından ve tertemiz doğadan mutlaka istifade etmelisiniz. Manzarasını izlemeli ve hatta orada mutlaka ruhunuzu dinlendirinmelisiniz. Dilerseniz dalış dahi yapabilirsiniz çünkü buna çok müsait bir ortam var. Yaz sezonu boyunca yerli ve yabancı birçok turisti misafir eden Kumlubük, ülkemizin ve Marmarisin en önemli koylarından bir tanesidir. Burada en az 1 -2 gün kalmanızı size tavsiye ediyorum. Kendinizi dinleyebilir aktivite yapabilir ve hatta dalış da yapabilirsiniz derinliği kısa bir süre sonra başlıyor. Yürüyüş parkurları meşhur tertemiz havasıyla o çam ormanlarının arasında yürüyüş yapmanızı trekking yapmanızı ve tepelere tırmanmanızı da tavsiye ederiz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler