×
Turunç'ta Ne Yapılır?

Turunç’un tertemiz havasına ve muhteşem doğasına günaydın dediğiniz anda güzel bir gün bekliyor sizi. Öncelikle zeytinyağı ve kekikle süslenmiş güzel bir sabah kahvaltı yapmalısınız. Sonrasında harika bir doğa yürüyüşü iyi gelecektir.
Gün içinde ormanların içinde jeep safari yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşü planlayabilirsiniz. İsterseniz turunç’un muhteşem plajlarında güneşlenerek ve tertemiz denizinde bolca yüzerek vakit geçirebilirsiniz. Tüm gün plajda uzanarak yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.
Günü birlik tekne turlarına katılarak gizli kalmış koyları keşfedebilirsiniz. Dalyan ve İztuzu Plajı’na düzenlenen tekne turları ile bu yerleri de gezebilirsiniz. Dalış meraklısı iseniz dalış yapabilirsiniz. Kano ya da bot ile kürek çekerek gezintiye çıkabilirsiniz. Turunç’ta pek çok farklı su sporları merkezi bulunuyor. Macera meraklısı iseniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz.
Kumbükü’ne tekne ile ulaşabilir ve burada bulunan tarihi 5000 yıl öncesine dayandığı söylenen gizemli mağarayı görebilirsiniz. Kızkumu’na Kleopatra Adası’na gidebilirsiniz. Selimiye’ye, İçmeler’e ve civardaki pek çok yakın tatil beldesine günü birlik geziler düzenleyebilirsiniz. Palamut Tepesi denilen yerden muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz.
Marmaris merkezde vakit geçirebilirsiniz, alışveriş yapabilirsiniz. Kaleyi ve daha pek çok tarihi özellikteki yerleri gezebilirsiniz.
Akşam deniz kenarındaki balık restoranlarında, gün batımına karşı balık keyfi yapabilirsiniz. Pek çok zeytinyağlı meze ve taze mevsim balıkları sizi bekliyor.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler