×
Patara Otelleri

Patara; Caretta carettaların üreme alanı olduğu için koruma altına alınan ince kumlu yaklaşık 20 kilometrelik uzun plajı, kimilerinin şifa bulduğu kumları, masmavi denizi ve doğası ile Patara son yıllarda pek çok turistin uğrak yeri.

Çam ormanları ile yemyeşil, Kalkan gibi güzel tatil beldelerine yakın Patara’da pek çok aktivite de sizi bekliyor.

Kalkan’dan veya Patara’dan tekne turuna çıkıp farklı koyları keşfedebilirsiniz, kano ile denize açılabilirsiniz, antik kent ve diğer tarihi kalıntıları görebilirsiniz, Saklıkent Kanyonu’na gidebilirsiniz, yürüyüşler düzenleyebilir, atla plajda gezinti yapabilirsiniz ya da kendinizi maviliklere bırakarak bolca yüzebilirsiniz.

Patara otelleri genelde merkezde ya da merkeze yakın tepelerde konumlanmışlar. Çoğu Patara oteli muhteşem bir deniz manzarasına sahip. Tüm yıl hizmete açıklar ve pek çoğunun kendine ait yüzme havuzu da var. Denize biraz uzaklıkta bulunan Patara otelleri ise misafirlerini denize ulaştırmak için servis imkânı sunuyorlar. Çok sayıda büyüklü küçüklü otel, pansiyon ve apart otelin mevcut olduğu beldede, Patara otel fiyatları da oldukça uygun. Dönem dönem farklılıklar gösterse de her bütçeye uygun Patara oteli mutlaka var.

Siz de yaz tatilinizi Patara’da geçirmeye karar verdiyseniz zevkinize en uygun Patara otelini, fiyat seçeneklerini ve rezervasyon imkânlarını sitemizden görebilirsiniz. İyi tatiller…

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler