×
Rize'de Ne Yapılır

Rize’de sabahın ilk ışıkları ile doğanın içerisinde, muhteşem bir organik kahvaltı ve Anzer Balı ile güne başlayabilirsiniz. Sonrasında deniz kenarında yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir, Rize merkezde ve çarşıda gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
   
Rize merkezde yer alan müzeleri, tarihi camileri, köprüleri ve hanları gezebilirsiniz. Rize’nin turistik ilçelerine gidebilir ve buralarda gezebilirsiniz. Çamlıhemşin’e gidebilirsiniz. Çamlıhemşin’e geldiğinizde Fırtına Deresi’nde doğa sporları yapabilirsiniz. Kano, rafting gibi sporlar için oldukça uygun bir yapısı var derenin. Yörede trekking, tırmanma ve avcılık da yapabilirsiniz. 

Çamlıhemşin merkezde yer alan tarihi evleri fotoğraflayabilirsiniz. Yaylalarda doğa yürüyüşleri ve bisiklet turu yapabilir, bol temiz hava alabilirsiniz. Eğer ağustos ayında Çamlıhemşin’deyseniz yaylalarda yapılan şenliklere katılabilirsiniz. Çamlıhemşin’e 15 dakikalık uzaklıkta bulunan Zilkale’ye gidebilirsiniz.  
   
Biraz uzak da olsa Ayder Yaylası’na gidebilir ve Ayder’deki kaplıcalarda şifa bulabilirsiniz. Kaçkar Dağları’nda kayak ve dağcılık yapabilirsiniz. Rize’de bulunan diğer yaylalarda doğa yürüyüşler yapabilir, piknik planlayabilir ve temiz hava ile yenilenebilirsiniz.
   
Termal tesislerin de bulunduğu Rize’de, kaplıca ve içmelere giderek sağlık dolu bir gün geçirebilirsiniz. Bizim önerimiz Ayder Kaplıcası. Rize’nin pek çok yeri fotoğraf karesini aratmayacak güzelliklere sahip. Kendinize bir rota belirleyip eğlenceli bir fotoğraf turu planlayabilirsiniz. Yaylalarda doğa yürüyüşleri, motosiklet turları planlayabilirsiniz.
Kaçkar Dağları Milli Parkı’nda kuş gözlemciliği yapabilir, parkın içinde gezi planlayabilirsiniz.
Gün içinde yöresel yemeklerin tadına bakabilir, akşam deniz kenarında balık ziyafeti çekebilir ve şifa dolu Anzer Balı’nı deneyebilir, hatta satın alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler