×
Safranbolu'da Ne Yapılır

Safranbolu’da pek çok ev müze şeklinde hizmet veriyor. Hamamcıoğlu Evi, Asmazlar Konağı, Hacı Bakioğlu Evi gibi müze evleri gezebilirsiniz.   

Hıdırlık Tepesi’ne gidebilir ve muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz. Safranbolu Saat Kulesi’ne gidebilirsiniz.   

Bisiklet: Safranbolu’nun Arnavut kaldırımlı sokaklarını keşfetmenin bir yolu da bisiklet. Merkezde birçok yerden kiralayabileceğiniz bisikletlerle tarihi dokunun içine pedal çevirmeye hazır mısınız?

Golf arabalarıyla tarih turu: Safranbolu merkezinde yer alan tarihi mekanları meydandan kalkan golf arabalarıyla gezebilirsiniz. Rehberlik hizmeti de sağlanan bu turlarda bütün Safranbolu’yu kolayca gezebilirsiniz.

Doğa Yürüyüşü: Tarihi yapılarının yanı sıra eşsiz bir doğaya sahip olan Safranbolu’da Şeker Kanyonu ve Yenice Ormanları’nda yürüyüşe çıkıp, Safranbolu’nun bambaşka bir yüzü ile tanışabilirsiniz.

Her yeri müze gibi olan Safranbolu’da, karşınıza çıkan hemen her yer, her sokak, her ev bir fotoğraf karesi mükemmelliğinde. Bolca fotoğraf çekebilirsiniz, Safranbolu’nun Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyüş yapabilirsiniz, tarihi çarşısında alışveriş yapabilirsiniz.   

Konaklarda güzel bir kahvaltı ya da gün içinde bir yorgunluk kahvesi yudumlayabilirsiniz. Safranbolu’da çok sayıda tarihi cami, han, hamam, çeşme ve çarşı var. Buraları gezebilirsiniz. Bulak Mencilis Mağarası’nı, İncekaya Su Kemeri’ni görebilirsiniz. Yemeniciler Arastası’nı gezip alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler