×


Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
/
Müşteri Yorumları
/ 3 Yorum
4
Damla sakızlı türk kahvesi, kurabiye sunumu, müzikleri ile aşırı keyifli bir mekan fiyatları da diğer yerlere göre nispeten daha iyi :)
5
Güzel bir bahçe içerisinde dingin bir ortam. İşletmecisi Gülay Hanım çok ilgili. Akşam 5 çayları ve kurabiyeleri vazgeçilmeziniz olmalı. Herşey mükemmeldi.
5

merhaba biz 17 mayısta evlendik ve bir kaç gün sonra geldik hiç yer ayarlamadan  sürpriz bir şekilde eşimin sayesinde benim alaçatı ilgimden dolayı geldik ve sailors hotel çarşıdaki yeride yer yoktu onlarda buraya gönderdiler sonra bize yemek önerisi kalamatayı önerdiler gülay hanım ve diğer tüm çalışanlar güleryüzlü samimiydiler unutulmayacak anılarla ayrıldık ama gelecek yılda görüşmek üzere yanı sailors otel bağımlılık yaratabilecek boyutta

sevgi ve saygıyla

betül şener

Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Editör'den Öneriler
Sevgili Ziyaretçimiz
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler