×
Samsun Ne Yapılır
Samsun Otelleri beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Samsun merkezde, deniz kenarında ve çarşıda gezebilirsiniz. Alışveriş yapabilirsiniz. Samsun’da bulunan tarihi yapıları, camileri, hanları, çarşıları, kilise ve medreseler gezebilirsiniz. Müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin yakınındaki Atatürk’ün bronz heykelini görebilirsiniz.
Eğer yaz aylarında Samsun’a geldiyseniz Atakum gibi tatil beldelerinde, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Denizde ve baraj göllerinde ya da doğal göllerde dalış, kano gibi su aktivitelerini yapabilirsiniz.
Kızılırmak Deltası’nda kuş gözlemciliği yapabilirsiniz. Yaylalara çıkabilir, yürüyüş, bisiklet turu ya da piknik yapabilirsiniz. İsterseniz kamp da kurabilirsiniz. Yaz aylarında pek çok yaylada şenlikler düzenleniyor. Bunlara katılabilirsiniz.
Samsun Batı Park ve Baruthane Tümülüsleri arasında teleferik kurulmuş. Müthiş manzarayı ve Tümülüsleri teleferikte gezerek seyredebilirsiniz. Amisos Tepesi’ne gidebilirsiniz. Buradaki Tümülüsleri ve hazineleri görebilirsiniz. Samsun Kalesi’ni ve amazon heykelini görebilirsiniz.
Kocadağ ve Lâdik gibi alanlarda yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Samsun Asarcık Yolun’da ve daha farklı noktalarda bulunan parkurlarda oto tırmanma yapabilirsiniz. Baraj göllerinde ve ırmaklarda olta balıkçılığı yapabilirsiniz.
Gün içinde deniz kenarında güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Akşam gün batımına karşı, güzel bir balık restoranında rakı balık keyfi yapabilirsiniz. Taze mevsim balıkları, deniz ürünleri ve zeytinyağlı mezelerle daha da keyifleneceksiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler