×
Sapanca Butik Otelleri ve Küçük Otelleri

Büyükşehirlere yakın konumu ve Sapanca Gölü’nün doğal güzellikleri ile Sapanca son yıllarda çokça tercih edilen bir tatil bölgesi. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak içinse bölgede çok sayıda Sapanca oteli bulunuyor.

Yılın her dönemi çok sayıda turiste ev sahipliği yapan Sapancada çok sayıda Sapanca oteli bulabilmeniz mümkün. Sapanca otelleri genellikle küçük ve butik otel tarzında hizmet veriyorlar. Sapanca butik otellerinin pek çoğu da aile işletmesi. Dost ortamında ağırlıyorlar misafirlerini. Sapanca butik otellerinde konakladığınızda harika ve doğal ürünlerden oluşmuş bir kahvaltı ile güne başlıyorsunuz. Zaten yeşillikler içinde konumlanmış ve muhteşem göl manzaralı Sapanca butik otelinizde bol oksijen ve güzel bir sabah kahvaltısı sizi harika hissettirecek. Sapanca’da yapacağınız çok sayıda etkinlik de var. Göl kenarında yürüyüşe çıkabilirsiniz ya da bisiklet sürebilirsiniz, öğle yemeğinizde balığınızı harika bir Sapanca restoranında ve göl manzarasına karşı yiyebilirsiniz, Sapanca Gölü’nde yapılan su sporlarını deneyebilirsiniz, Maşukiye ve Kartepe gibi yakın diğer turistik beldeleri ziyaret edebilirsiniz, beldedeki mağazalardan yöreye özgü bitkiler ya da hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Dönemlere göre farklılık gösteren Sapanca butik otellerinin fiyatları da oldukça uygun. Hemen her bütçeye uygun bir Sapanca butik oteli var. Siz de uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile Sapanca butik otellerini sitemizden görebilirsiniz.

Sapanca Gezi Rehberi'ne göz atmak için blog yazımızı ziyaret ediniz. https://www.kucukoteller.com.tr/blog/sapancada-gezilecek-yerler

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler