×
Side'de Gezilecek Yerler

Side gibi tarih kokan bir beldede görmeniz gereken pek çok yer var. hele ki bir de tarih aşığı bir tatilciyseniz Side sizi büyüleyecek ve ayrılmak istemeyeceksiniz.   

Öncelikle, tarihi milattan önceki dönemlere uzanan Side Antik Kenti’ne gitmelisiniz. Burası gerçekten de bir kent kadar büyük geniş bir alan yayılmış. Girişteki ana kapıdan ve kemerden başlıyor yolculuğunuz. Roma hamamı, Bizans bazilikaları, kiliseleri, anıt çeşmeler, sütunlar, agora, antik tiyatro pek çok şey, gezip görebilirsiniz.   

Side Antik Kenti’nin içinde yer alan Side Müzesi’ni gezebilirsiniz. Apollon Tapınağı’nı ve Athena Tapınağı’nı görebilirsiniz. Side Limanı’na gidebilirsiniz. Seleukia Antik Kenti’ne gidebilirsiniz. Aspendos Köprüsü’nü görebilirsiniz.   

Köprülü Kanyon Milli Parkı’na gidebilirsiniz. burada rafting yapmanın yanı sıra doğa yürüyüşü de yapabilirsiniz. Buradan sonra bir 15 dakika daha giderek Selge’ye ulaşabilirsiniz. Burada peribacalarını andıran ve dağın yamacını kaplayan coğrafi oluşumları görebilirsiniz.   

Manavgat’a gidebilirsiniz. Sizi muhteşem güzelliği ile Manavgat Şelalesi karşılayacak. Doğanın güzellikleri ve suyun sesi, bütün yılın yorgunluğunu alıp götürecek. Manavgat’a gelmişken buraya bağlı Titreyen Göl’e gidebilirsiniz. Adını, oldukça durgun suyunun en hafif rüzgârda bile titremesinden alıyor. Doğanın ve gölün güzelliği siz büyüleyecek.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler