×
Şişli Otelleri

Ülkemizin ihtişamını ya da İstanbul'un en merkezi yerlerinden birini mi görmek istiyorsunuz, kalabalık içinde dolaşmaktan, dükkân dükkân gezip modern mağazalardan alışveriş mi yapmak istiyorsunuz? Şişli, İstanbul'un hatta belki de Türkiye'nin en yoğun ama bir o kadar kolay gezilebilecek yerlerinden biridir. Düzenli ve temiz caddeleri, ışıl ışıl binaları ve kalabalığa rağmen çekici yanı ile Şişli yılın her gününde yerli - yabancı birçok turistin uğrak yeridir. Harbiye ve Teşvikiye, Nişantaşı gibi yerleri de en modern yerlerdendir, görmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan, en merkezi yerlerden biridir Şişli. Büyük bir alışveriş ve ticaret merkezidir. Bunların yanında her gün yüz binlerce insanın geçtiği bir yer olarak da bilinir. Daha çok modern yapılara ve gökdelenlere sahip olsa da tarihi yapıları ve gezilecek kültürel yapıları da mevcuttur.

İster İstanbul içinde yaşayın ister bu şehrin dışında, her iki durumda da Şişli mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Bir defa, merkezi olması nedeniyle ulaşımının çok kolay ve yoğun olduğunu belirtmemiz gerek. Ticari ve ekonomik canlılık nedeniyle buranın ulaşımı oldukça gelişmiş durumdadır. İstanbul'u gezmeye başlayacağını rahat bir konumdadır. Ayrıca söylememiz gereken bir durum da şudur ki, özellikle Şişli AVM bakımından çok zengindir ve Şişli'yi gezme sebeplerinden biri de budur. Trump alışveriş merkezi, Cevahir alışveriş merkezi bu AVM'lerin başında gelmektedir. Sadece alış-veriş merkezleri bile Şişli gezisini doya doya yaşamanıza yardımcı olacak nitelikte büyük yerlerdir. İçerisinde sinema, tiyatro ve periyodik programlara göre değişen birçok etkinlik bulunmaktadır. Bunların yanında ünlü Nişantaşı Caddesi de Şişli'de bulunmaktadır. Gündüzleri kadar geceleri de enfes görüntüsüyle ziyaretçilerine zengin bir sunum hazırlamaktadır.

Tüm bunların yanında, Şişli'yi gezerken her adım başı rastlayacağınız kafe, kafeterya ve restoran bulunmaktadır birçok yerde. Dünya mutfağı ve Türk mutfağından sunumlar, her ihtiyaca göre belirlenmiş menüler buralarda mevcuttur. Kısacası Şişli'yi görmeden İstanbul'u asla terk etmeyin.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler