×

Yaşayan Köy Müze Otel

Macun Mah. Macun Sk. No:104, 06730 Beypazarı/Ankara Harita
Beypazarı Otelleri
Macun Mah. Macun Sk. No:104, 06730 Beypazarı/Ankara Harita
Whatsapp'ta Paylaş

Yaşayan Köy, doğanın, geleneğin ve samimiyetin sarmaş dolaş olduğu bir yaşamı özleyenlerin hayallerinin ötesini vaat eden bir “müze otel”dir. Yaşayan Köy'de misafirlerimizin hizmetinde dokuz oda bulunmaktadır. Ayrıca yöresel yemeklerin sunulduğu bir restoran, çeşitli eğitim ve atölye çalışmalarının yürütülebileceği geleneksel mekânlar, değişik inançlardan insanların birlikte ibadet edebileceği, törenler düzenleyebileceği bir ibadethane de Yaşayan Köy sınırları içinde yer alır.

Geleneksel usullere uygun olarak ekim-dikim-biçim yapılan üzüm bağı, sebze ve meyve bostanları ve pek çok ırkı koruyan küçük bir çiftlik de Yaşayan Köy'ün bir parçasıdır. Köyü köy yapan elbette doğanın sunduklarıdır. Peki insan bunun neresinde dersek taşında, tuğlasında, ahşabında, kerpicinde yani evlerinde, avlularındadır. Yaşayan Köy’de konaklama mekânları, müze olarak tasarlandığı için tasarımından üretimine, ustasından işçisine, harcından kiremitine, baştan sona gelenekseldir.
Tesis lokasyon bilgileri
Tesisimiz Ankara’ya bir, İstanbul’a yaklaşık dört saat mesafede yer almaktadır.

Daha Az
Devamını Oku
Konaklama Tipi
Tesis Hizmet ve Özellikleri

Notlar:
Oda / Ev Sayısı:
11
Hizmet Verdiği Tarihler:
1 Ocak / 31 Aralık

Konuk Yorumları
Yorum / Değerlendirme
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Ev Sahibinden Not
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler