YAZAR OL

YAZAR OL

Hem geziyor, hem de gezmekten keyif alırken hobini paraya döndürmek kulağa nasıl geliyor?

Küçük Oteller Blog’da yazılarını paylaşmak ve içerik yazarlarımızdan olmak için ilk adımı şimdi at ve bize örnek bir yazı gönder!

Yazı Nasıl mı olmalı?

Bizler Türkiye'nin ve bazen de yurtdışının altını üstüne getirerek, herkesin yazmış olduğu klişe noktaları, lokantaları, otelleri veya deneyimleri yazmayı tercih etmiyoruz. İçerik olarak daha önce görülmemiş, bahsedilmemiş, wow dedirtecek deneyimler ve ipuçlarının peşindeyiz.Örnek: Bir yere gittin ve mutlaka şunları yapmadan dönmeyin diyeceklerin konular, şu restoranda şu yemeği yiyin çünkü ... nedenleri... Çok uzun yazmak değil amaç, az olsun öz olsun! Herkesin tatil ve seyahatlerinde harıl harıl oraya da koşturalım, bunu da yapalım gibi bir zamanı yok. Hap bilgilere ihtiyaç var, kısa kısa ama tam vurucu konular tüm istediklerimiz.

Nasıl Başlıyoruz?

Önce bize [email protected] adresine benim yazmak istediğim bir konu var yazıyorsun ve yazmak istediğin seyahat veya deneyimin konusunu yazıyorsun, yazıyı değil! Sonra biz mailini aldıktan sonra sana geri dönüyoruz, belki yazıyı şöyle şöyle renklendir biraz, biraz duygu koy, deneyim şuralarda da olsun, biraz espri de kat yorumlarına diyebiliriz. Yani yazmak keyifli ise senin için, o zaman yazı içinde zamanla akmaya başlıyorsun zaten.

Yazı tarafımızdan kabul edilirse, senden yazıyı ve görselleri de istiyoruz.

Aman dikkat! Görseller senin olmalı, aksi taktirde başın belaya girmesin.

Ücret: Biz yazı başına şimdilik 100 USD ödeme yapıyoruz. Ayrıca yazıda ismini de belirtiyoruz. Hatta yazının kısaltılmış halini sosyal medya hesaplarımızda da paylaşıyoruz. Takipçilerimiz aşağı yukarı 650 Bin civarı. Dürüst ve objektif yazılar dışında bir şey yazmıyor, beğenmediğimiz bir şeyi asla paylaşmıyoruz. Sorumluluk ve Güven en önemli özelliğimiz. Hem yazıyı story yapıyoruz, hem de yaptığımız paylaşımda senin instagram hesabını da refere etmiş oluyoruz. Yani karşılıklı win win de olmuş oluyor.

Yazar Olma Şartları-Görsel Gönderme Kuralları

Yükleyeceğiniz görselin çözünürlüğü iyi derecede ve JPEG formatında olmalıdır.En az 5 en çok 10 görsel gönderilmeli.Size ait olmayan görseller için telif haklarının ihlali çerçevesinde bize bir bildirim olursa, tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.İçerikte yer alan görsellerin üstüne görselin nereye ait olduğu yazılmalıdır.

-Yazı Karakter SınırlamalarıYazınızda kullanacağınız karakter sayısı 3500 - 5500 sınırını aşmamalıdır.Yazınız en az 600 en çok 1000 kelime olsa iyi olur. Yazınızı word dosyasında göndermeniz yeterlidir.

-Özgün İçerik OluşturmaYazınızın daha önce yayınlanmış yazıların içeriğiyle benzerlik taşıması durumunda bu yazıyı yayınlamama hakkına sahibiz.Yazının daha önce bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Tüm görsel ve yazı içeriğinden yazının sahibi sorumludur.

-ÖdemeNüfus Cüzdanı Ön/Arka Yüz Görüntüsü, Ad Soyad, Adres, Banka bilgilerini [email protected] adresine iletmeni isteyeceğiz. Ödemen yazı yayınlandıktan hemen sonra tarafına yapılacaktır.

-Yazı Yayınlanma KoşullarıBize göndermiş olduğunuz yazılarınız editörümüz tarafından kontrol edilecek, gerekli görülürse kısaltılabilir, düzeltilebilir veya değiştirilebilir. Sitemizde yayınlanan yazınızın, görsel ve fotoğrafların tüm hakları KucukOteller.com’a aittir.