Dikili Kalem Adası Otelleri

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir’in ilçelerinden biridir Dikili. Midilli Adası’nın tam karşısında yer alan konumu ile ayvalık ve Bergama gibi tatil beldelerine de komşu olan Dikili, eşsiz mavilikteki denizi ile çok tercih&nbs

KRİTERLERE GÖRE SIRALA :
 • Oliviera Resort - Kalem Adası / Dikili

  Promosyon

  Oliviera Resort - Kalem Adası / Dikili Promosyon ve Aktiviteler

  ***Kalem Adası Oliviera Resort; denizi, doğası ve atmosferiyle Türkiye'de ilk ve tek olma özelliğini tüm güzelliğiyle 2014 yılında da yepyeni Manolya Suit odalarıyla birlikte korumaya devam ediyor. Romantik ambiyansı ile özellikle düğün, balayı, yıldönümü gibi en özel günlerin kutlamalarında çok tercih edilen Kalem Adası'nda toplantı ve seminerler de çok keyifli ve verimli geçiyor.

  % 25 lik Erken Rezervasyon indirimlerinin yanı sıra bahar aylarında düzenlenecek kültür turları (Çanakkale, Assos&Behramkale, Ayvalık, Bergama, Foça, Efes, Midilli) ve Kazdağı jeep safari turları vb. için detaylı bilgiye  +90 232 677 80 23-24 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Oliviera Resort - Kalem Adası / Dikili Otelinde <br> MasterCard için özel avantajlar uygulanmaktadır.
  Avantajlar için tıklayın

  MasterCard® Gold, Platinum, Platinum eşdegeri ve World Signia MasterCard® kredi kartı sahiplerine özel ayrıcalıklar:

  1.Konaklama indirimi (%10 ) 


  2.ve Balayı çiftlerine konaklama indirimi (%10)

  3. 7 gece kal havaalanı transferi ücretsiz

  *Sitemizde MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Kart sahipleri için özel avantajlar uygulanmaktadır. Üye tesisin sunmuş olduğu imkanlarından yararlanabilmek için rezervasyon aşamasında MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® avantajlarından faydalanmak istediğinizi ve ( PROMSC ) kodunu belirtiyor olmanız gerekmektedir.
  *Tesisin MasterCard® Özel Avantajları 1 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.


  *Program Detayları:  ---Rezervasyon aşamasında ve kampanya dahilinde tesise ulaşırken KucukOteller.com.tr üzerinden aradığınızı ve mutlaka ( PROMSC ) kodunun belirtilmiş olmanız gerekmektedir. Rezervasyon aşamasında veya otelde ödeme sırasında PROMSC kodundan bahsetmeyen konuklara indirim yapılmamaktadır.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Otel Programı başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  ---Rezervasyonun hiçbir aracı olmadan (örneğin acenta veya online web portalı üzerinden vs.), direkt olarak tesis aranarak yapılması gerekmektedir.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Özel ayrıcalıklar programından tüm bankaların MasterCard®  Gold, MasterCard® Platinum veya eş değeri ve World Signia MasterCard®  sahipleri yararlanabilmektedir.

  Kalem Adası Oliviera Resort, akvaryumdan farksız denizi, palmiyeleri ve süslü bitki örtüsü ile Ada’ya adım attığınız anda.....

  Nasıl Bir Yer? : balayı oteli, romantik kaçamak, doğa içinde, denize sıfır, hip otel
  Yorumlar : 42
  4.8 / 5
  Sayfası 186237 kez ziyaret edilmiş

  % 15 İndirim 540 TL'den itibaren