×

Doğu Anadolu Otelleri

Doğu Anadolu Bölgesi, ülkemizin çatısı olarak bilinmektedir. En dağlık bölgemiz olarak bilinmekte ve kışların en uzun en sert geçtiği yer olarak görülmektedir. Dolayısıyla kış turizmine ve doğa turizmine son derece müsaittir. Engebeli yapısıyla heybetli dallarıyla geçit vermeyen yollarıyla meşhurdur. Tüm bunlara rağmen Doğu Anadolu’da bir hayli fazla nüfus bulmaktadır. Turizmciler, tüm bu olumsuz doğa koşullarına rağmen gezi ve turizm açısından son derece önemli tesisler inşa etmiş bulunmaktadır. Bölgenin Iğdır, Malatya ve Muş Ovası dışında genellikle engebeli bir yapıda arazisi bulunmakta olup özellikle maden bakımından çok zengin bir bölgedir. Yaz ayları ile birlikte turizm faaliyetleri sayesinde canlanan bölgede birçok doğa, kültür turizmi ve spor faaliyetleri yapılmaktadır. Bölgenin genelinde karasal iklim ülkemizdeki en ağır şartlarıyla ve kendini hissettirecek durumda yaşanmaktadır. Bölge, yani Doğu Anadolu Bölgesi, büyüklük bakımından ülkemizin en geniş ve en büyük bölgesidir. Özellikle son yıllarda başkent Ankara’dan kalkıp Kars’a kadar giden Doğu Ekspresi ve Van Ekspresi sayesinde turizm denince yani kış turizmi denince akla gelen ilk bölgelerden ve popülerliği gittikçe artan bir bölgedir. Siz de heybetli dağları görmek istiyorsanız, coşkun akan akarsuları görmek istiyorsanız, doğayı tanımak ve doğallığı tatmak istiyorsanız bölgeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Özellikle birçok romana ve hikâyeye, efsaneye sahip olan bir bölgedir. Bölge halkı genellikle kırsal kesimde yaşadığından toprak ürünleri ve kırsal yaşamdan derin izler bulabilirsiniz. Bir şehri güzelleştiren dağı, ormanı ve denizi düşünecek olursak belki bölgede deniz yok ama Van Gölü gibi büyük bir göl ve birçok akarsu mevcuttur. Dağlardan yana zaten oldukça zengin olan bölge sizin manzara anlayışınızı değiştirecektir diye de düşünmeden edemiyoruz. Ağrı Dağı efsaneleriyle, ağıtlarıyla ve türküleriyle sizi selamladığında gördüğünüz ihtişam karşısında şaşıracaksınız.
Etiketler: doğu anadolu bölgesi otelleri, doğu anadolu bölgesi balayı otelleri, doğu anadolu bölgesi deniz kenarı otel, doğu anadolu bölgesi butik otelleri, doğu anadolu bölgesi jakuzili otel, doğu anadolu bölgesi havuzlu otel, doğu anadolu bölgesi şömineli otel, doğu anadolu bölgesi deniz manzaralı otel, doğu anadolu bölgesi doğa içinde otel, doğu anadolu bölgesi otel, Doğu Anadolu Bölgesi, ülkemizin çatısı olarak bilinmektedir. En dağlık bölgemiz olarak bilinmekte ve kışların en uzun en sert geçtiği yer olarak görülmektedir. Dolayısıyla kış turizmine ve doğa turizmine son derece müsaittir. Engebeli yapısıyla heybetli dallarıyla geçit vermeyen yollarıyla meşhurdur. Tüm bunlara rağmen Doğu Anadolu’da bir hayli fazla nüfus bulmaktadır. Turizmciler, tüm bu olumsuz doğa koşullarına rağmen gezi ve turizm açısından son derece önemli tesisler inşa etmiş bulunmaktadır. Bölgenin Iğdır, Malatya ve Muş Ovası dışında genellikle engebeli bir yapıda arazisi bulunmakta olup özellikle maden bakımından çok zengin bir bölgedir. Yaz ayları ile birlikte turizm faaliyetleri sayesinde canlanan bölgede birçok doğa, kültür turizmi ve spor faaliyetleri yapılmaktadır. Bölgenin genelinde karasal iklim ülkemizdeki en ağır şartlarıyla ve kendini hissettirecek durumda yaşanmaktadır. Bölge, yani Doğu Anadolu Bölgesi, büyüklük bakımından ülkemizin en geniş ve en büyük bölgesidir. Özellikle son yıllarda başkent Ankara’dan kalkıp Kars’a kadar giden Doğu Ekspresi ve Van Ekspresi sayesinde turizm denince yani kış turizmi denince akla gelen ilk bölgelerden ve popülerliği gittikçe artan bir bölgedir. Siz de heybetli dağları görmek istiyorsanız, coşkun akan akarsuları görmek istiyorsanız, doğayı tanımak ve doğallığı tatmak istiyorsanız bölgeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Özellikle birçok romana ve hikâyeye, efsaneye sahip olan bir bölgedir. Bölge halkı genellikle kırsal kesimde yaşadığından toprak ürünleri ve kırsal yaşamdan derin izler bulabilirsiniz. Bir şehri güzelleştiren dağı, ormanı ve denizi düşünecek olursak belki bölgede deniz yok ama Van Gölü gibi büyük bir göl ve birçok akarsu mevcuttur. Dağlardan yana zaten oldukça zengin olan bölge sizin manzara anlayışınızı değiştirecektir diye de düşünmeden edemiyoruz. Ağrı Dağı efsaneleriyle, ağıtlarıyla ve türküleriyle sizi selamladığında gördüğünüz ihtişam karşısında şaşıracaksınız.
Etiketler: doğu anadolu bölgesi otelleri, doğu anadolu bölgesi balayı otelleri, doğu anadolu bölgesi butik otelleri, doğu anadolu bölgesi jakuzili otel, doğu anadolu bölgesi havuzlu otel, doğu anadolu bölgesi şömineli otel, doğu anadolu bölgesi doğa içinde otel, doğu anadolu bölgesi otel

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Anadolu bölgesindeki hangi işletmeler çiftler için en uygun?

Doğu Anadolu bölgesindeki hangi işletmeler güzel manzaraya sahip?

Kar's Hotel, Kars'ın mistik dokusunu hissedebileceğiniz bir yer. Oldukça heyecan verici...

Doğu Anadolu bölgesindeki hangi işletmeler aileler için en uygun?

Cheltikov Hotel, Türkiye'nin en ilginç şehirlerinden olan Kars'taki bu görkemli ve tarihi yapı; kişisellik duygusu hakim ve oldukça özel bir yer.

Doğu Anadolu bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Doğu Anadolu bölgesinde kalmak için en iyi oteller

Doğu Anadolu bölgesinde merkeze yakın oteller hangileri?

Doğu Anadolu bölgesindeki denize sıfır en iyi oteller hangileri?

Doğu Anadolu bölgesinde yetişkin oteller hangileri?

Kars-ı Şirin Otel, kapıdan girişteki havası etkileyici. Çağdaş ve konforlu odaları bulunuyor.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler