×

Akdeniz Otelleri

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin, tatil için en çok tercih edilen bölgelerinden Akdeniz Bölgesi, konaklama tesislerinin kalitesi ve konforu ile tatilcilerin tercihleri arasında.

Akdeniz Bölgesi gerek tarihi ve kültürü gerekse de doğası ve muhteşem denizi ile sadece ülkemizde değil yurt dışında da oldukça ünlü bir tatil merkezi. Mavi bayraklı plajları, efsanelerde ve tarihin tozlu sayfalarında pek çok hikâyede başrol oynayan beldeleri, zengin mutfak kültürü ile de Akdeniz Bölgesi, gerçekten görmeye değer yerlerden biri.   

Akdeniz Bölgesi’nde turizm en çok Antalya Bölümü’nde gelişme göstermiştir. Olimpos, Patara gibi antik kent kalıntılarının; Kekova, Kalkan, Kaş gibi su altı zenginliklerinin ve İnsuyu, Cennet, Cehennem Mağaraları gibi doğa harikalarının bulunduğu beldeler deniz turizminin yanı sıra kültür turizmi ile de ön plana çıkmış.   

Bugün Akdeniz Bölgesi sadece yerli değil, pek çok yabancı turisti de ağırlıyor. Yılın her dönemi bölgeye gelen turist sayısı oldukça fazla. Gelen her misafiri konuk etmek için de pek çok farklı kategoride ve çok sayıda Akdeniz Bölgesi oteli bulunuyor.

Akdeniz Bölgesi otelleri, genellikle sahil şeridi boyunca konumlanmışlar. Denizin biraz gerisinde, yürüme mesafesinde de çok sayıda Akdeniz Bölgesi otelleri bulabilirsiniz. eğer kış mevsiminde gitmişseniz ve seyahatiniz iş amaçlı ise Akdeniz Bölgesi butik otellerinden şehir içinde bulunanlar da var. Şehir otellerinde ihtiyacınız olan her türlü imkânı bulabilirsiniz.

Son yıllarda Akdeniz Bölgesi otelleri arasında tatilcilerin en çok tercih ettikleri butik ve küçük oteller. Akdeniz Bölgesi butik otellerinde, beş yıldızlı tatil köylerine göre çok daha sakin ve samimi bir tatil imkânı yakalayabilirsiniz. Mavinin tüm tonlarını barındıran denizi, yemyeşil doğası ve dinlendiren havası ile Akdeniz Bölgesi otelleri, tatiliniz için güzel bir durak olabilir. Bölgenin güzellikleri ve konakladığınız Akdeniz Bölgesi otelinin konforu ve kalitesi ile unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız. Akdeniz Bölgesi otellerini, uygun fiyat seçeneklerini ve rezervasyon imkanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler