×

Adrasan Otelleri

Denizi, kumu ve ormanlarıyla son derece ilginç doğal güzellikleri barındıran Adrasan, huzurlu ve doğayla iç içe bir tatil için doğaseverleri bekliyor.

Adrasan 1996 yılına kadar Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı olan bir beldeymiş. Ancak 1996 yılından sonra Adrasan kendi belediyesine kavuşmuş ve yeni ismi Çavuşköy olmuş. Ama genellikle daha çok bilinen eski ismi, yani Adrasan kullanılıyor.

Adrasan yaz mevsiminde doğasever tatilcilerin uğrak yeri olan bir tatil beldesidir.  Olimpos ve Çıralı gibi güzel koylarıyla ünlü tatil beldelerine yakınlığı ile bilinir. Ancak henüz pek keşfedilmemiş bir koydur. Bu sebepledir ki doğası henüz bozulmamış, tarihi eserler günümüze kadar ulaşabilmiş ve denizi hala oldukça berrak ve pırıl pırıl.


Adrasan, Bey Dağları’nın eteklerinde muhteşem güzellikte bir koya sahip. Koyun etrafı çam ağaçları ile kaplı. Tertemiz hava ve muhteşem bir deniz. Koy kapalı, her yerinden denize girme olanağınız var ve kumsal oldukça uzun. Adrasan, diğer tatil beldeleri kadar keşfedilmemiş olsa da çok sayıda konaklama tesisi bulunmaktadır. Üstelik otelden pansiyona, butik otele kadar her çeşit konaklama tesisi bulabilirsiniz Adrasan’da. Adrasan otelleri koyun hemen yanı başındaki dağın gerisinde bulunuyor. Ve çevresi çam ağaçları ile kaplı bir koyun etrafında yer alıyorlar.   

Adrasan butik otellerinde hem bütçenize uygun bir konaklama fırsatı bulabileceksiniz hem de işletmecilerin güler yüzü ve tesisin kalitesiyle ağırlanmaktan mutluluk duyacaksınız. Üstelik otellerin hepsi yöre mutfağına hâkim yemeklerle midenize de hitap edecek. Eğer Adrasan’a gitmediyseniz bu yaz güzel bir fırsat olabilir. Sitemizi inceleyerek Adrasan otelleri, Adrasan otel fiyatları, uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilir ve güzel bir Adrasan tatili planı yapabilirsiniz. Adrasan, huzurlu bir tatil için sizleri bekliyor…

*** Adrasan Gezi Rehberi için blogu ziyaret ediniz. https://kucukoteller.com.tr/blog/cennetten-bir-kose-yapmislar-adini-adrasan-koymuslar

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler