Antalya Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Beldeler
Tümünü Gör (13)
Daha Az Göster
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
15.07.2024
Çıkış
16.07.2024
Misafirler
2 misafir
4.9 · Harika · 21 yorum
Baraka House, Çıralı Antalya
En iyi fiyat alınıyor
4.8 · Harika · 32 yorum
Club Sun Village, Adrasan Antalya
Burası tam kendimizi inzivaya çekeceğimiz yer…
En iyi fiyat alınıyor

Etenna Beach Bungalow

4.8 · Harika · 5 yorum
Etenna Beach Bungalow, Çıralı Antalya
Mutluluğa ilişkin farklı olasılıklarla dolu burası...
En iyi fiyat alınıyor

Fidanka Evleri, +12

4.7 · Harika · 23 yorum
Otel Fidanka Evleri, Kalkan Antalya
Lüks Otel, Harika Peyzaj, Yetişkin Oteli
En iyi fiyat alınıyor

Gardenia Hotel, +12

5.0 · Harika · 4 yorum
Gardenia Hotel, +12, Kaş Antalya
En iyi fiyat alınıyor
Kaş Athena,Kaş Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Kibala Bungalov Otel

5.0 · Harika · 10 yorum
Kibala Bungalov Otel, Çıralı Antalya
En iyi fiyat alınıyor
5.0 · Harika · 13 yorum
Likya Adrasan, Adrasan Antalya
Doğa içinde bungalov tatili.
En iyi fiyat alınıyor

Olympos Mountain Lodge

4.6 · Harika · 11 yorum
Olympos Mountain Lodge | Beycik Antalya
Deniz ile toprağın, kayanın, güzellik ile sükûnetin birbirine dolandığı, tabiatın başrolde olduğu bir mekân.
En iyi fiyat alınıyor
4.8 · Harika · 12 yorum
Villa Lukka, Çıralı Antalya
13 adet yan yana bağımsız lüks bungalov odaları.
En iyi fiyat alınıyor
4.6 · Harika · 55 yorum
Amphora Hotel | Kaş, Antalya
Yarımadanın sessiz ve huzurlu ortamında, geniş ve havuzlu bir bahçe.
En iyi fiyat alınıyor
Arcadia Hotel, Çıralı Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Arpia Hotel +14

Arpia Hotel +14, Kaş Antalya
En iyi fiyat alınıyor
Artemis Hotel, Kaş Antalya
Kaş merkezde temiz, nezih bir ortam.
En iyi fiyat alınıyor

Blanca Beach, Hidayet'in Yeri

5.0 · Harika · 2 yorum
Blanca Beach, Hidayet'in Yeri, Kaş Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Canada Hotel & Bungalows

5.0 · Harika · 11 yorum
Canada Hotel & Bungalows, Çıralı Antalya
En iyi fiyat alınıyor
4.0 · İyi · 2 yorum
Casa Sur Hotel, +12, Antalya Kaleiçi
Şık odaları, rengarenk botanik bahçesi ve nefis sofra sunumları.
En iyi fiyat alınıyor
4.4 · Harika · 7 yorum
Changa Hotel, Adrasan Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Çıralı Hestia Lodge

Çıralı'da bohem bir şıklık
En iyi fiyat alınıyor
5.0 · Harika · 1 yorum
DedeEvi, Finike Antalya
Renove Edilmiş Tarihi Ev
En iyi fiyat alınıyor

Doria Luxury Beach

4.6 · Harika · 5 yorum
Doria Luxury Beach, Kaş Antalya
Lüks Sahil Oteli, Kaş Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Antalya Küçük ve Butik Otelleri

Antalya; “Türk Rivierası” dendiğinde aklımıza gelen ilk yer olan Antalya; denizin, güneşin, kumun, doğanın ve tarihin uyum içinde bütünleştiği bir tatil beldesi. Her yıl, yerli ve yabancı binlerce turistin ziyaret ettiği Antalya'da oldukça kaliteli ve konforlu pek çok güzel küçük ve butik otel bulunuyor.   Antalya tatilcilerin gözde mekânlarından biri. Cennet gibi bir yer, pırıl pırıl denizinde kulaç atıp o eşsiz kumsalında güneşlenebileceğiniz ya da dağların zirvesinde kenti izleyebileceğiniz eşsiz bir belde. Antalya’nın tarihi ve kültürü ile ünlü pek çok ilçesi de var. Her bir ilçe bambaşka dünyalara kapı aralıyor. Kimisinde eğlenip güzel vakit geçirirken, kimisinde tarihin sayfalarında geziyorsunuz. Bu ilçelerden biri olan Kaleiçi’nde hem gezebilir, hem yemek yiyebilir hem de alışveriş yapabilirsiniz.  Kesik Minare ya da biraz dışında Kurşunlu ile Düden Şelalesi ve Karain Mağarası’nda doğanın bize sunduğu gizemi çözebilirsiniz. Phaselis Antik Kenti, Aspendos Tiyatrosu, Perge ve Antalya Müzesi’nde tarihin gizli kalmış olaylarına tanıklık edebilirsiniz. Saklıkent ve de Konyaaltı ile Lara Plajları, Beycik Dağı ve Köyü, Çıralı, Adrasan, Olimpos, Demre, Kaş, Kalkan ve Patara yolunuzun düşmesi gereken diğer yerlerden.     

Antalya otellerinin hemen hemen hepsinin denize kıyısı var ya da denize oldukça yakın mesafede kurulmuşlar. Deniz yerine havuz tercih edecek olursanız da birçok otelin havuzu da bulunmakta. Yani çocuklu aileler için de oldukça uygun imkânlara sahipler. Üstelik oteller konuklarına farklı etkinlikler de sunuyorlar.      

Antalya’da otel seçeneklerinin fazla olması, her bütçe için uygun fiyatlı otellerin bulunması demek. Kalite ve konfor yönünden de Antalya butik otellerinin hepsi birbirinden güzel. Antalya otel fiyatları oldukça uygun ve her turistin bütçesini düşünerek planlanmış. 
Sitemizi inceleyerek Antalya otelleri, Antalya otel fiyatları, uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Antalya'ya Tatile Ne Zaman Gidilir?

Antalya, genellikle yaz aylarında turistlerin en yoğun olduğu dönemdir çünkü bu dönemde sıcaklık ve deniz suyu sıcaklığı ideal seviyededir. Ancak, Antalya'nın ziyaret edilebilecek birçok güzel noktası olduğundan, hangi zamanın en uygun olduğu kişisel tercihlere bağlıdır. Bu aylar, Antalya'nın en sıcak ve en kalabalık dönemleridir. Sıcaklık genellikle 30°C'nin üzerindedir ve deniz suyu sıcaklığı da yüksektir. Plajlarda güneşlenmek, denize girmek ve su sporları yapmak için idealdir. Ancak, bu dönemde oteller ve turistik yerler daha kalabalık olabilir ve fiyatlar yüksek olabilir. Mayıs ve Eylül ayları, Antalya'yı ziyaret etmek için daha sakin ve uygun bir dönem olabilir. Hava sıcaklığı genellikle 25-30°C arasındadır ve deniz suyu sıcaklığı da tatmin edicidir. Plajları daha az kalabalık olabilir ve otel fiyatları daha uygun olabilir. Nisan ve Ekim ayları, Antalya'yı ziyaret etmek için idealdir çünkü hava daha serin olabilir ve turistik yerler daha az kalabalık olabilir. Ancak, deniz suyu sıcaklığı bu dönemde daha düşük olabilir ve denize girmek için ideal olmayabilir.

Antalya'ya Nasıl Gidilir?

Antalya merkeze ve ilçelerine, ülkemizin hemen her yerinden gerek karayolu gerekse de havayolu ile ulaşım mümkün. Özellikle yaz aylarında pek çok şehirden Antalya’nın merkezine ve ilçelerine direkt olarak otobüs seferleri bulmak mümkün. Havayolunu tercih edenler içinse Antalya Havaalanı en uygun seçenektir.   

Kendi aracı ile Antalya’ya ulaşmak isteyenler için bazı yol bilgilerimiz şöyle:
•    İstanbul - Antalya arası yaklaşık 725 kilometre ve 10 buçuk saat sürmektedir.
•    Ankara - Antalya arası yaklaşık 550 kilometre ve 7 saat 40 dakika sürmektedir.
•    İzmir - Antalya arası yaklaşık 470 kilometre ve 7 saat 20 dakika sürmektedir.
•    Adana - Antalya arası yaklaşık 575 kilometre ve 9 buçuk saat sürmektedir.
•    Bursa – Antalya arası yaklaşık 560 kilometre ve 6 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya'da Mutlaka Gezilmesi Görülmesi Gereken Yerler Nerelerdir?

Antalya’ya geldiğinizde öncelikle merkezde vakit geçirmek isterseniz Antalya’nın palmiyelerle süslü bulvarlarında ve çarşısında gezebilirsiniz. Dünyaca ünlü marinasına gidebilirsiniz. Torosların eteklerinde bulunan Göktepe, Çimi gibi yaylalara gidebilirsiniz. Doğayla iç içe ve serin zamanlar geçirebilirsiniz. Antalya merkezde Antalya Müzesi, Side Müzesi, Alanya Arkeoloji Müzesi, Alanya Kızılkule Etnografya Müzesi, Alanya Atatürk Evi ve Müzesi, Perge Müzesi gibi müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Noel Baba Müzesi’ni ve kilisesini görebilirsiniz.   

Antalya’nın şehir merkezine bugün Kaleiçi denir. Burada gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Antalya yakınlarındaki Termessos Antik Kenti’ni ve Aspendos Tiyatrosu’nu görebilirsiniz. Düden Şelalesi’ne gidebilir ve bu doğa harikası mekânda vakit geçirebilirsiniz.
Antalya civarındaki ilçelerde de çok sayıda antik kent bulunuyor. Perge Antik Kenti, Myra Antik Kenti, Simena Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Sillyon Antik Kenti, Side Apollon Tapınağı, Side Antik Tiyatrosu, Side Antik Kenti, Antiphellos Antik Kenti ve Hadrian Kapısı gibi tarihi kalıntıları görebilirsiniz.
Konyaaltı Plajı, Lara Plajı, Ulaş Plajı, Kleopatra Plajı, Phaselis Plajı, Kaputaş Plajı, Damlataş Plajı gibi dünyaca ünlü ve tertemiz Antalya Plajları’na gidebilirsiniz.
Karain, Beldibi, Kocain, Suluin Mağaraları gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Manavgat Şelalesi, Alara Şelalesi, Uçansu Şelalesi’ni görebilirsiniz.
Antalya’nın Kaş, Kalkan, Patara, Olimpos, Çıralı ve Adrasan gibi turistik beldelerini ziyaret edebilirsiniz. Antalya merkezden biraz uzakta bulunan Kekova Batık Şehri’ni görebilirsiniz.

Antalya Alışveriş Önerileri

Antalya Çarşısı (Kaleiçi)

Antalya'nın tarihi merkezi Kaleiçi'nde bulunan Antalya Çarşısı, geleneksel el işi ürünleri, hediyelik eşyalar, takılar, tekstil ürünleri ve daha birçok şeyi bulabileceğiniz bir alışveriş merkezidir. Daracık sokaklarında gezinirken birbirinden renkli dükkanlarda alışveriş yapabilirsiniz.

Mark Antalya Alışveriş Merkezi

Antalya'nın modern alışveriş merkezlerinden biri olan Mark Antalya, birçok ulusal ve uluslararası markanın mağazalarını bir araya getirir. Giyim, elektronik, kozmetik, kitap gibi çeşitli ürünleri bulabileceğiniz geniş bir alışveriş merkezidir.

Atatürk Caddesi

Antalya'nın en işlek caddelerinden biri olan Atatürk Caddesi, birçok mağaza, butik, kafe ve restoranı bünyesinde barındırır. Burada giyim, ayakkabı, takı gibi çeşitli ürünleri bulabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz.

Antalya El Sanatları Çarşısı

Muratpaşa ilçesinde bulunan Antalya El Sanatları Çarşısı, yöresel el yapımı ürünlerin satıldığı bir alışveriş merkezidir. Burada Türk motifleriyle işlenmiş halılar, kilimler, seramikler, cam objeler ve daha birçok el sanatı ürününü bulabilirsiniz.

Antalya'da Eğlence Önerileri

Club İnferno

Antalya’nın en popüler mekanlarından olan Club İnferno, Kemer ilçesinde yer alıyor. Club İnferno’ya ulaşımlar, il merkezinden sahil yolunu güneybatı yönüne takip ederek, taksiyle veya Kemer dolmuşlarıyla gidebilirsiniz. En hareketli mekanlardan biri, dekorasyonuyla, ünlü Dj'leri ile yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça ilgi gösteriliyor.

Aura Club Kemer

Kemer ilçe merkezinde hizmet veriyor. İl merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan mekana ulaşımlar, özel araçla sahil yolunu güney batı yönünden takip ederek, taksi veya Kemer dolmuşlarıyla gidebilirisniz.

Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin bulunduğu mekanın öne çıkan içecekleri arasında özel yapım kokteyller de yer alıyor.

Antalya Tarihçesi

Antalya'nın tarihçesi, binlerce yıllık köklü bir geçmişe dayanır ve birçok medeniyetin izlerini barındırıyor. Antalya ve çevresi, antik çağlardan beri yerleşim görmüş bir bölgedir. Antik dönemde şehir, Likya, Pamphylia ve Kilikya gibi önemli antik bölgelerin kesişim noktasında bulunması nedeniyle stratejik bir öneme sahipti. Helenistik dönemde şehir, Likya, Pamphylia ve Kilikya krallıklarının egemenliği altında kalmıştır. M.Ö. 2. yüzyılda Roma İmparatorluğu'nun egemenliği altına giren Antalya, önemli bir Roma liman kenti haline geldi. Bu dönemde şehir, ticaretin canlı olduğu bir merkez haline geldi ve birçok antik kent ve yapı inşa edildi. Aspendos, Perge, Side gibi antik kentler ve Antalya'nın içinde bulunan Kaleiçi'nin birçok Roma dönemi yapısı bu dönemden kalmadır. Roma İmparatorluğu'nun bölünmesiyle Antalya, Bizans İmparatorluğu'nun egemenliği altına girdi. Bu dönemde şehir, birçok kilise ve bazilika gibi dini yapıların inşa edildiği bir dönem yaşadı. 11. yüzyılda Anadolu'ya giren Türklerin egemenliği altına giren Antalya, Selçuklu İmparatorluğu'nun bir parçası oldu. Bu dönemde şehir, ticaretin canlandığı bir merkez haline geldi ve birçok cami, medrese ve han gibi yapılar inşa edildi. Antalya, 13. yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu'nun egemenliği altına girdi. Osmanlı döneminde şehir, bir liman kenti olarak önemini korudu ve ticaretin merkezi oldu. Osmanlılar döneminde birçok cami, medrese, hamam ve çeşme gibi yapılar inşa edildi. Cumhuriyet döneminde Antalya, önemli bir turizm merkezi haline geldi. Özellikle 1980'lerden itibaren turizm sektöründeki gelişmelerle birlikte şehir, dünyanın dört bir yanından turist çeken bir destinasyon haline geldi. Günümüzde Antalya, tarihi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan önemli bir turizm merkezidir.

Antalya Neyi ile Ünlü?

Antik Kentler

Antalya, birçok antik kentin bulunduğu bir bölgedir. Perge, Aspendos, Side, Phaselis ve Termessos gibi önemli antik kentler, şehrin tarihi ve arkeolojik zenginliğini gösterir.

Kaleiçi

Antalya'nın tarihi merkezi olan Kaleiçi, daracık sokakları, tarihi yapıları ve limanıyla ünlüdür. Burada bulunan tarihi evler, kiliseler, camiler ve dükkanlar, ziyaretçilere nostaljik bir atmosfer sunar.

Doğal Güzellikler

Antalya, muhteşem doğal güzelliklere sahip bir bölgedir. Beydağları, Saklıkent Kanyonu, Düden Şelalesi ve Kurşunlu Şelalesi gibi doğal alanlar, şehrin doğal zenginliğini ve güzelliğini gösterir.

Plajlar

Antalya, temiz ve berrak deniziyle ünlüdür. Lara, Konyaaltı, Kaputaş ve Patara gibi plajlar, turistlerin güneşlenip yüzme keyfi yapabileceği popüler noktalardır.

Turizm

Antalya, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Sahip olduğu doğal ve tarihi güzelliklerle yıl boyunca birçok turisti ağırlar. Tatil köyleri, oteller, restoranlar, gece hayatı ve alışveriş imkanlarıyla turistlere geniş bir yelpazede hizmet sunar.

Tarım

Antalya, tarımsal üretim açısından da önemli bir şehirdir. Özellikle seracılık ve tarım ürünleri ihracatında önemli bir rol oynar. Nar, portakal, mandalina, çilek, domates, biber gibi ürünler, Antalya'nın tarımsal zenginliğini gösterir.

Antalya'da Nerede Denize Girilir?

Lara Plajı

Antalya'nın en popüler plajlarından biri olan Lara Plajı, uzun kumsalı ve berrak deniziyle bilinir. Plaj boyunca birçok otel, restoran ve kafe bulunuyor.

Konyaaltı Plajı

Antalya şehir merkezine yakın konumda bulunan Konyaaltı Plajı, şehir halkı ve turistler tarafından sıkça tercih edilir. Uzun ve geniş kumsalı, temiz denizi ve şehir manzarasıyla oldukça dikkat çekiyor.

Çalış Plajı

Antalya'nın batısında bulunan Çalış Plajı, düz ve geniş kumsalıyla bilinir. Rüzgar sörfü yapmak isteyenler için ideal bir nokta.

Belek Plajı

Belek, Antalya'nın turistik bölgelerinden biridir ve sahip olduğu güzel plajlarıyla tanınır. Belek Plajı, genellikle otel misafirleri tarafından tercih ediliyor.

Side Plajı

Antalya'nın doğusunda bulunan Side, antik kenti ve güzel plajlarıyla ünlüdür. Antik kentin yanında uzanan sahiller, turistlerin ilgisini çekiyor.

Alanya Plajları

Antalya'nın doğusunda bulunan Alanya, uzun sahil şeridi ve güzel plajlarıyla tanınır. Kleopatra Plajı, İncekum Plajı ve Keykubat Plajı, Alanya'nın en popüler plajları arasında.

Antalya'da Yapılacak En İyi Şeyler

Antalya’ya geldiğinizde öncelikle deniz kenarında ve Antalya’nın merkezi olan Kaleiçi’nde güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Antalya’da günübirlik tekne turlarına katılabilir ve koyları, plajları gezebilirsiniz. Antalya marinaya gidebilirsiniz. Antalya’nın çarşılarında gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Dağların eteklerinde bulunan yaylalarda yürüyüş ya da piknik yapabilirsiniz. Antalya’nın ilçelerinde bulunan şelaleleri, mağaraları gezebilirsiniz. Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı, Lara gibi plajlarında gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarabilir; dalış, sörf, kano gibi farklı su sporları ile ilgilenebilirsiniz. Saklıkent ve Köprüçay Kanyonu’na gidebilir ve doğanın sunduğu güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Rafting yapabilirsiniz. Myra Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Termessos Antik Kenti, Perge Antik Kent, Simena Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti gibi tarihi kalıntıların olduğu antik kentleri ziyaret edebilirsiniz. Akşam deniz kenarında güzel bir balık restoranında, taze mevsim balıkları eşliğinde balık keyfi yapabilirsiniz. Deniz ürünlerinin ve zeytinyağlı mezelerin tadına bakabilirsiniz. Olimpos ve Çıralı gibi efsaneleri ve doğası ile ünlü beldelerde günübirlik geziler planlayabilir ve yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Kaş, Kalkan, Patara, Side, Adrasan gibi diğer tatil beldelerine gidebilirsiniz.

Antalya Yeme – İçme Önerileri

Turistik açıdan oldukça gelişmiş olan Antalyada yöresel yemeklerin dışında Türk ve Dünya mutfaklarından pek çok farklı lezzeti bulabilirsiniz. O kadar ki Çin mutfağından, Uzakdoğu ve Asya mutfağından bile pek çok lezzete ulaşmanız mümkün.
Antalya’nın en önemli lezzetlerinden biri de balık ve deniz ürünleridir. Antalya’da her zaman taze mevsim balıklarını, deniz ürünlerini ve çeşit çeşit zeytinyağlı mezeleri bulabilirsiniz.
İsterseniz Antalya’da ızgara et ve tavuk ürünleri yapan restoranlar, kebap, pide ve lahmacun gibi lezzetler, fast food restoranları, gözlemeci teyzeler ve tost gibi aperatifler bulabileceğiniz restoranları da görebilirsiniz. Deniz kenarlarında ise genel olarak balık restoranları yoğunluktadır.

Yedimehmet

Yedimehmet’te oğlak tandırdan, zeytinyağlılara balığa kadar farklı bir yelpaze bulabilirsiniz. Kabak tatlısı epey meşhur.

Antalya Balıkevi

Antalya’nın en meşhur balıkçılarından Antalya Balıkevi’nin manzarası da menüsü de zengin.

Club Arma

Şehrin en lüks restaurantlarından olan Club Arma’da ıstakozdan jumbo karidese, sushi’ye kadar herşeyi bulabilrisiniz. Restaurantın konumu da harika, Akdeniz'in hemen üstünde.

Antalya Çocuk Dostu Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Antalya'da çocuklarla konaklamak için ideal olan küçük ve butik tarzda oteller bulunuyor. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya Denize Sıfır Konumda Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Antalya'da denize sıfır konumda bulunan küçük ve butik tarzda oteller, denizin ve manzaranın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçenek. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya Tekerlekli Sandalyeye Uygun Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Antalya'da tekerlekli sandalyeye uygun küçük ve butik tarzda oteller bulmak mümkündür. Bu tür otellerin tekerlekli sandalye erişimine uygun olup olmadığını doğrulamak için önceden otelle iletişime geçmek önemlidir. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya  İleri Yaş Dostu Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Antalya'da ileri yaşta konaklayan misafirlere uygun küçük ve butik tarzda oteller bulunuyor. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya Hayvan Dostu Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Antalya'da hayvan dostu küçük ve butik tarzda oteller bulmak mümkün. Ancak, bu tür otellerin hayvan kabul politikaları ve koşulları otelden otele değişebilir. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya Havuzlu Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Antalya'da havuzlu küçük ve butik oteller, tatilcilerin konforlu ve özel bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya Her Şey Dahil Küçük & Butik Oteller Hangileri?

Her şey dahil konseptine sahip küçük ve butik tarzda oteller, genellikle daha sakin ve özel bir konaklama deneyimi sunuyorlar. Bu otel seçeneklerini incelemek için küçük oteller sitesine göz atabilirsiniz.

Antalya Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatları

Antalya'da otellerde erken rezervasyon fırsatları genellikle seyahat dönemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak, genel olarak, oteller genellikle erken rezervasyon fırsatları sunarlar ve bu fırsatlar genellikle seyahat döneminden önceki aylarda veya belirli bir süre öncesinde geçerlidir. Erken rezervasyon yaparak, tatilcilere genellikle indirimli fiyatlar veya ekstra hizmetler sunuluyor.
Etiketler: antalya otelleri, antalya balayı otelleri, antalya deniz kenarı otel, antalya butik otelleri, antalya jakuzili otel, antalya havuzlu otel, antalya şömineli otel, antalya deniz manzaralı otel, antalya doğa içinde otel, antalya otel, antalya denize sıfır butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya bölgesindeki hangi işletmeler çiftler için en uygun?
Suna Sun Hotel, Olympos Lodge ve Villa Lukka çiftlere uygun atmosfere sahip otellerimizden. Diğer otel önerilerimizi Antalya sayfamızdan görebilirsiniz.
Antalya bölgesindeki hangi işletmeler sıra dışı güzel manzaraya sahip?
Likya Residence ve Olympos Lodge manzarası ile gizli ve güçlü bir heyecan uyandırıyor.
Antalya bölgesindeki hangi işletmeler aileler için en uygun?
Olympos Lodge, Kimera Hotel, Oympos Village Hotel ve Baraka House ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği konforu sunuyor.
Antalya bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizde otel sayfalarına bakabilirsiniz.
Antalya bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileridir?
Fidanka Hotel, Turkuaz Köy ve Suna Sun Hotel müthiş bir çekiciliğe sahip.
Antalya bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?
Baraka House ve Suna Sun Hotel kahvaltıda eşsiz güzel gurme lezzetler sunuyor.
Antalya bölgesindeki evcil hayvan dostu oteller hangileridir?
Evcil hayvan dostu otellerimizden bazıları: Kimera Hotel, Jackey Hotel, Olympos Village, Hotel 212, Hotel Pataros...
Antalya bölgesinde merkeze yakın oteller hangileri?
Kauçuk Hotel ve Mediterra Art Hotel; Kaleiçi merkezde bulunuyor.
Antalya bölgesindeki denize sıfır en iyi oteller hangileri?
Hotel Club Barbarossa ve Olympos Lodge deniz-kum-güneş üçlüsünden ödün vermeyenlere yönelik bir yer. İnsanın yüreğini okşayan dinginlik ile sizi sükunete davet ediyor.
Antalya bölgesindeki şömineli oteller hangileri?
Hoyran Wedre Köy Evi, Olympos Lodge ve Suna Sun Hotel'de şöminenin keyfini çıkarın.
Antalya bölgesinde villa kiralama ve dağ evi seçenekleri nelerdir?
Sayfamızdaki Antalya başlığında önerdiğimiz yerlere bakabilirsiniz.
Antalya bölgesindeki hangi oteller romantik?
Turkuaz Köy ve Patara Prince Hotel doğanın içinden gelen romantizmi sunuyor.
Antalya bölgesinde yetişkin oteller hangileri?
Suna Sun Hotel, Kale Lodge ve Luvi Hotel yetişkinlere yönelik, hem görüntüsel hem işitsel ahenk yakalamış niş yerlerden.