×

Antalya'da Gezilecek Yerler


Antalya'da Nereye Gidilir?
    

Antalya’ya geldiğinizde öncelikle merkezde vakit geçirmek isterseniz Antalya’nın palmiyelerle süslü bulvarlarında ve çarşısında gezebilirsiniz. Dünyaca ünlü marinasına gidebilirsiniz.   

Torosların eteklerinde bulunan Göktepe, Çimi gibi yaylalara gidebilirsiniz. Doğayla iç içe ve serin zamanlar geçirebilirsiniz.   

Antalya merkezde Antalya Müzesi, Side Müzesi, Alanya Arkeoloji Müzesi, Alanya Kızılkule Etnografya Müzesi, Alanya Atatürk Evi ve Müzesi, Perge Müzesi gibi müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Noel Baba Müzesi’ni ve kilisesini görebilirsiniz.   

Antalya’nın şehir merkezine bugün Kaleiçi denir. Burada gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Antalya yakınlarındaki Termessos Antik Kenti’ni ve Aspendos Tiyatrosu’nu görebilirsiniz. Düden Şelalesi’ne gidebilir ve bu doğa harikası mekânda vakit geçirebilirsiniz.   

Antalya civarındaki ilçelerde de çok sayıda antik kent bulunuyor. Perge Antik Kenti, Myra Antik Kenti, Simena Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Sillyon Antik Kenti, Side Apollon Tapınağı, Side Antik Tiyatrosu, Side Antik Kenti, Antiphellos Antik Kenti ve Hadrian Kapısı gibi tarihi kalıntıları görebilirsiniz.   

Konyaaltı Plajı, Lara Plajı, Ulaş Plajı, Kleopatra Plajı, Phaselis Plajı, Kaputaş Plajı, Damlataş Plajı gibi dünyaca ünlü ve tertemiz Antalya Plajları’na gidebilirsiniz.   

Karain, Beldibi, Kocain, Suluin Mağaraları gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Manavgat Şelalesi, Alara Şelalesi, Uçansu Şelalesi’ni görebilirsiniz.   

Antalya’nın Kaş, Kalkan, Patara, Olimpos, Çıralı ve Adrasan gibi turistik beldelerini ziyaret edebilirsiniz. Antalya merkezden biraz uzakta bulunan Kekova Batık Şehri’ni görebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler