×

Antalya Kaleiçi Otelleri

Tarihte Antalya’nın merkezi olan Kaleiçi, bugün de önemini yitirmiş değil. Tarihi, denizi, doğası ve güzellikleri ile hala tatilcilerin tercihi olan belde, Kaleiçi otellerinin sundukları konfor ve kalite ile de ön planda.

Her tarafı surlarla ve denizle kuşatılan Kaleiçi’nde sokaklarda gezerken, o topraklarda yaşamış pek çok medeniyetin izlerini görüyorsunuz.

Özellikle eskiden kalma Rum ve Osmanlı evlerinin bugün restore edilerek otele dönüştürülmesi ile hizmet veren Kaleiçi otelleri, mimarisi ve havası ile sizi farklı dünyalara götürüyor. Kaleiçi otelleri, deniz kenarında olmaktan ziyade beldenin dar sokakları arasında konumlanmışlar. Hepsinin ayrı bir güzelliği var. Hangi Kaleiçi otelinde konaklarsanız konaklayın, size konforlu ve kaliteli bir hizmet sunulacak. Tarihin izlerini hala taşıyan oteller, günümüz modern imkânlarını da en iyi şekilde sunuyorlar misafirlerine. Antalya Kaleiçi otellerinin fiyatları da tarih kokan bu otellere göre oldukça uygun olarak güncellenmiş. Eğer Kaleiçi’nde tarihin sayfalarında gezebileceğiniz bir tatil planladıysanız uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkânları ile Kaleiçi otellerini sitemizden görebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler