×

Göcek Otelleri

Mavi tura çıkmak isteyen tatilcilerin ve yat sahiplerinin göz bebeği olan Göcek, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı şirin bir tatil beldesi. Etrafı yemyeşil çam ağaçları ile çevrili bir koyda ve Fethiye ile Dalaman

arasında yer alan beldede bulunan dört adet yat limanı ile Göcek, her yıl yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce turisti ağırlıyor. Bahar aylarında açılan tatil sezonu ile birlikte tam doluluk oranı ile hizmet veriyor çoğu Göcek oteli.

Fethiye Göcek’te pek çok konaklama imkânına sahipsiniz. En çok tercih edilenler ise Göcek butik otelleri ve pansiyonları. Göcek butik oteli işletmecileri tam bir doğa tutkunu

Ya yöre halkından olan ya da büyükşehirlerin karmaşasından doğaya sığınan işletmeciler, sizi dost sıcaklığı ile ağırlıyorlar. Harika deniz manzarasına sahip Göcek otellerinin etrafı aynı zamanda yemyeşil ağaçlarla kaplı. Otel mutfağında ise ağzınıza layık unutulmaz lezzetleri tatma imkânına sahipsiniz.

Göcek otelleri kumsala yakın inşa edilmişler. Denize yürüme mesafesinde olan Göcek otellerinde dilerseniz, tekne kiralayıp engin maviliklere açılabilirsiniz. Sakin bir tatil beldesi olan Göcek’te tekne ile denize açıldığınız bir tatil hayal ediyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Yaz aylarında oldukça yoğun olan Göcek otellerinin uygun fiyat seçeneklerine ve rezervasyon imkânlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

Göcek'ten Notlar: Mavi yolculuk ve yat turizminin en popüler adreslerinden biri olan Göcek'te toplam 6 marina bulunuyor. Bir efsaneye göre Kleopatra’nın güzelliğini Göcek denizine bağlı olduğu söyleniyor. Göcek’in eski adının Kalinche olduğunuda bilmenizde yarar var.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtrele{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler