×

Datça Otelleri

Şehir havasından kaçayım derken gittiği tatilde de ona yakalanmak istemeyenlerin yeri, Datça. Bitki örtüsü, denizi, doğası, tarihi ve atmosferi sıcacık.
   

Muğla’ya bağlı Datça, ünü son yıllarda artan bir tatil beldesi. Şehirlerin karmaşasından ya da kalabalık tatil beldelerinden sıkılan tatilcilerin de gözde mekânı. Etrafta cıvıl cıvıl balık lokantaları, günübirlik tekne turları, plajları ile bir tatil merkezi. Ege ile Akdeniz'in buluştuğu noktada, Marmaris Yarımadası'nın ucunda başlayıp Knidos'a kadar uzanıyor. En canlı nokta yat limanı olmakla birlikte, şehir merkezine açılan cadde ve sokaklarda kaliteli lokantalar, Datça otelleri ve barlar bulabilirsiniz.    

Bu güzel yarımadanın etrafında güzel mi güzel 52 koy bulunuyor, zaman zaman koylardan birinde size özel sefa yapıyorsunuz. Plaj arayanlar da 13 km uzunluğundaki plajlardan birinde rahatlıkla denize girebilirler. Datça’nın harika yürüyüş parkurları, yaklaşık 300 günü güneşli olan bir iklimi ve mavi bayraklı harika plajları var.   

Yılın her dönemi pek çok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Datça’da, özellikle son yıllarda yeni yapılanlarla birlikte, pek çok farklı kategoride konaklama tesisi bulunuyor. Datça butik otelleri, Datça'nın ince mimarisine ve özenine uygun şekilde genelde butik veya küçük olarak hizmet veriyorlar. Datça otellerinin pek çoğu denizin hemen kenarında yer alıyor. Eğer doğa aşığı bir tatilciyseniz biraz daha gerilerde, yemyeşil doğanın içinde gizlenmiş Datça otelleri de bulabilirsiniz. Kısacası, hangi Datça otelinde kalırsanız kalın muhteşem bir doğa ya da deniz manzarasına karşı uyanacaksınız, güzel bir sabaha.   

Datça butik otellerinin bazıları yılın her dönemi hizmete açıkken bazıları sadece yaz tatili sezonunda hizmet veriyorlar. Yaz mevsimi aylarında da oldukça yoğunlar.  Genellikle oda kahvaltı çalışıyorlar. Datça otellerinin işletmecileri aynı zamanda orada yaşayan ya da tatil yapan halk. Bu sebepledir ki misafir gibi değil de dostları gibi ağırlıyorlar sizi. Oldukça samimi ve sıcak…   

Datça otel fiyatları ise konakladığınız dönemin yanı sıra otelin türüne ve kalitesine göre de farklılık gösterebiliyor. Ancak Datça otel fiyatları genellikle uygun seçenekler sunuyor konuklarına. Biraz daha uygun fiyatlı bir konaklama istiyorsanız Datça butik otellerini tercih edebilirsiniz. Hem bütçenize uygun hem de doğanın kucağında, doğayla iç içe bir tatil yapmış olursunuz.   

Datça otellerini, Datça otel fiyatlarını, uygun fiyat seçeneklerini ve rezervasyon olanaklarını öğrenmek için sitemizi inceleyebilirsiniz. İyi tatiller…

*** Datça Gezi Rehberi için blogu ziyaret ediniz. https://kucukoteller.com.tr/blog/datca-gezi-rehberi.html

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler