×

Alanya Otelleri


Akdeniz’in gözde turizm şehirlerinden Antalya’ya bağlı Alanya ilçesi her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Yaz mevsiminin ve güneşlenme süresinin uzunluğu ile deniz keyfinin daha uzun sürdüğü Alanya’da bu nedenle turizm en gözde etkinliklerden. Bölgenin turizm merkezlerinden biri konumunda olan Alanya’da, konaklayabilmek için çok sayıda otel, butik otel ve pansiyon seçeneğiniz var.

Her bütçeye ve her beğeniye göre konaklama tesisi bulmanız mümkün. Tatil planınızı yaptıktan sonra bir de Alanya merkezde mi yoksa Alanya’ya bağlı beldelerde mi konaklama istediğinize karar vermelisiniz. İster merkezde isterseniz de beldelerdeki otellerde kalın, Alanya’ya geldiğiniz için pişman olmayacaksınız. Üstelik her iki bölgedeki otel ve pansiyon ya da butik otel tarzındaki konaklama tesislerinin fiyatları bütçenize uygun.

Alanya otellerinin rahatlığı ve kalitesi, sunduğu imkânlar tatilinizi keyifli geçirmenizi sağlayacak. Ancak Alanya’ya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Özellikle turizmin yoğun olduğu yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmak pek de mümkün değil. Üstelik nisan ve mayıs aylarında rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Alanya’nın antik çağda korsan şehri, Bizans Dönemi’ndeyse derebeyi şehri olduğunu, Alaaddin Keykubat dönemindeyse başkent yapıldığını, Alanya Kalesi’ndenki tutsaklara, kaleden denize taş atmayı başarabilirlerse özgürlüklerini kazanabileceklerinin söylendiğini ve bunu başaran kimsenin olmadığına dair bir efsane olduğunu bilmenizde fayda var.

Alanya Gezi Rehberi için blog sayfamızı ziyaret edin! https://kucukoteller.com.tr/blog/alanya-gezilecek-yerler-ve-seyahat-rehberi

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler