×

Kemer Otelleri

Kemer; Akdeniz kıyısında yer alan Kemer, Antalya merkeze 40 kilometre uzaklıkta bir tatil beldesidir. 1980’li yılların başında kendi halinde bir köy iken günümüzde turizmin gözde beldelerinden biri haline gelmiştir.

Belde halkının geçiminde turizm önemli bir yer tutmaktadır. Kemer, her yaştan turiste hitap edecek güzelliklere ve olanaklara sahiptir.

Konaklama tesisleri olarak da oldukça fazla seçeneğiniz vardır Kemer’de. Lüks otellerin yanı sıra çok sayıda küçük otel ile butik otel ve pansiyonlar vardır.

Her sahilinde denize rahatlıkla girebileceğiniz Kemer’de, otellerin çoğu deniz kıyısında ya da denize yürüme mesafesinde yer alır. Antalya Kemer otelleri, denize yakınlığının yanında yemyeşil doğa manzarası ile iç içe olmasıyla da konuklarına bol oksijenli bir tatil keyfi sunuyor. Bunların dışında oteller, konuklarına bir tatilden bekleyebileceğiniz her türlü imkânı ve konforu sağlıyor.

Uygun fiyatları ve sahip olduğu imkânlarla sizlere fazlaca seçenek sunan Kemer otellerinde konaklamadan önce rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Çünkü yaz aylarında yer bulabilmeniz mümkün olmayabilir.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler