×

Kemer'de Ne Yapılır?


Kemer gibi ünlü bir turizm merkezine geldiğinizde yapacağınız pek çok şey var. Öncelikle Kemer merkezde güzel bir keşif yürüyüşüne çıkabilirsiniz, sokaklarda gezebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.   

Kemer’in tertemiz hatta bazısı mavi bayraklı plajlarında güneşin ve denizin keyfini çıkarabilir, bolca yüzebilirsiniz. Jet ski, su kayağı, kano ya da dalış gibi su sporları yapabilirsiniz. İsterseniz günübirlik tekne turların katılarak Kemer’in gizli kalmış pek çok koy ve küçük limanlarını keşfedebilir ve buralarda denize girebilirsiniz.   

Phaselis Koyu’na gidebilirsiniz. Burada yer alan Phaselis Antik Kenti’ni gezebilirsiniz. Olimpos Bey dağları Milli Parkı’na gidebilirsiniz. Doğanın ve tarihin gizemini keşfetmenin yanında doğa yürüyüşü, bisiklet turu, kamp, jeep safari ve doğa fotoğrafçılığı yapabilirsiniz. Beycik-Tahtalı Köyü arasındaki teleferikle Toros Dağları üzerinde gezinti yapabilirsiniz.   

Beldibi Mağarası, Sırtlanini Mağarası gibi doğal güzelliklerinin yanında tarihi özellikler taşıyan yerleri görebilirsiniz. Göynük Kanyonu’na gidebilirsiniz. Eğer dalış tutkunu bir tatilciyseniz ünü dünyaya yayılan Paris Batığı’na dalabilirsiniz.    

Gün batımına karşı balık keyfi yapabilirsiniz. Kemer merkezde yer alan çarşıdan alışveriş yapabilirsiniz. Kemer’in hareketli gece hayatında eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.    

Kemer yaz ayları boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Phaselis Sanat Etkinlikleri, Kemer Off-Shore Yarışları, Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye ayağı (WRC Rally of Turkey), Kemer Karnavalı gibi değişik etkinlikler düzenlenmektedir. Eğer zamanına denk geldiyseniz bu etkinliklere katılabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler