×

Kemer'de Gezilecek Yerler


Akdeniz’in en gözde tatil beldelerinden olan Kemer’e geldiğinizde görmeniz ve keşfetmeniz gereken pek çok doğal güzellik var.   

Öncelikle günübirlik tekne turuna çıkıp gizli koyları ve limanları keşfedebilirsiniz. Ayışığı Plajı, Phaselis Plajı gibi tertemiz plajlarda denize girebilir, vakit geçirebilirsiniz.   

Olimpos Bey Dağları Milli Pakı’na gidebilirsiniz. Sit alanı ilan edilerek koruma altına alınan parkta hem doğanın hem de tarihin gizlerini keşfedebilirsiniz. Chimera’ya (Yanartaş) gidebilirsiniz. Adrasan’a uğrayabilir ve bir gününüzü bu bölgelerde geçirebilirsiniz.   

Selçuklular zamanından kalan tek eser olan Selçuklu Av Köşkü’nü ziyaret edebilirsiniz. 4. yüzyılda kurulmuş olan Helenistik ve Roma Dönemi’nin izlerini yansıtan Phaselis Antik Kenti’ni görebilirsiniz. Tarihi kalıntıların yanında bitki örtüsü olarak da zengin bir çeşitliliğe sahip bölge, parfüm deposu olarak anılırmış eskiden.    

Kemer ilçe merkezinde yürüyüşler yapabilir, Kemer sokaklarını gezebilirsiniz. Sedir ve çam ağaçlarının gölgesinde tertemiz bir havaya sahip olan Tahtalı Dağı’na ve milli parkına gidebilirsiniz.   

Kemer’de bulunan Beldibi Kaya Sığınakları’nı görebilirsiniz. Doğal güzelliklerinin yanında tarihin gizemini de taşıyan kayalar görülemeye değer güzellikte.    

Doğa harikası olan Göynük Kanyonu’na gidebilirsiniz. Doğa sporları tutkunuysanız pek çok farklı aktivite de yapabilirsiniz burada. Ayrıca Söğüt Cuması, Altınyaka Dere Köyü, Molla Deliği Mağarası yakın mesafede görülebilecek yerlerdir.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler