×

Kemer'de Ne Yenilir


Gözde turizm merkezlerinden Kemer’in mutfağı Akdeniz mutfağından enfes lezzetleri barındırıyor. Ege ve Akdeniz kıyılarının tamamında olduğu gibi Kemer’de de zeytinyağı, salata ve çeşitli otlar, balık ve deniz ürünleri ön planda.   

Yöresel yemeklerin önde gelenleri ise şöyle: şakşuka, kabak çintmesi, kabak çiçeği dolması, arapaşı çorbası, pirinç çorbası, zerde, kabak tatlısı, patlıcanlı cive, tahinli piyaz gibi farklı lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Özellikle tahinli piyazı denemenizi öneririz. Fasulye ve tahinin muhteşem birleşimi desek abartmış olmayız.   

Ayrıca Kemer’de merkezde deniz kenarında yer alan balık restoranlarında taze mevsim balıkları eşliğinde çeşit çeşit mezelerin ve deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. Muhteşem manzaraya karşı içkinizi yudumlayabilirsiniz.   

Gün içinde pek çok kafe ve restoranda tost, gözleme ve farklı fast food ürünlerini, ızgara et ve tavuk çeşitlerini ya da pide, lahmacun ve kebap gibi lezzetleri bulabilirsiniz. Deniz kenarındaki kafelerde bol köpüklü bir yorgunluk kahvesi içebilirsiniz. Serinlemek için çeşit çeşit aromalı dondurmalardan yiyebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler