×

Kekova Otelleri

Kekova; Bugün batık şehir olarak bilinen ve karayolu ile ulaşımın mümkün olmadığı Kekova’da size güzel bir tatil yaşatacak pek çok Kekova oteli bulunuyor. Günümüzde Kekova’ya, orada bulunan otellerin tekneleri ile ulaşabiliyorsunuz.

Kekova’da kalan hemen her ailenin de kendine ait bir teknesi var zaten. Masmavi ve berrak denizi, yemyeşil doğası ile Kekova, size kışın yorgunluğunu unutturacak.

Antalya Kekova, eskiden denizcilerin barınağıymış, zaten tekne ile gezerken de eskiden kalan evlerin yıkıntılarını görebilirsiniz.

Kekova otelleri ise, karayolu ile ulaşımın olmadığı Üçağız Köyü’nde konumlanmışlar. Antalya Kekova otelleri, tepenin eteğinde bulunan eski evlerin restore edilerek otele dönüştürülmesi ile hizmete açılmışlar. Çoğu Kekova otelinin işletmecisi de aynı zamanda oranın sahibi olan bir aile.

Antalya Kekova otelleri, denize sıfır haldeler. Yani kaldığınız odanın balkonundan denize dokunabilirsiniz. Otellerin sizin için sunduğu hizmetlerden biri de teknen turları. Özellikle tabanı cam teknelerle tura çıkıp batık şehrin büyüsünü görmelisiniz. Yaz tatil döneminde oldukça yoğun hizmet veren Kekova otelleri, fiyatları ile de hemen her kesimden bütçeye hitap ediyor.

Siz de uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile size en uygun Kekova otelini seçmek için sitemize göz atabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler