Kekova - Kaleköy Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
19.07.2024
Çıkış
20.07.2024
Misafirler
2 misafir
5.0 · Harika · 9 yorum
Mehtap Kaleköy, Kekova Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Kekova - Kaleköy Otelleri

Kekova’da kalan hemen her ailenin de kendine ait bir teknesi var zaten. Masmavi ve berrak denizi, yemyeşil doğası ile Kekova, size kışın yorgunluğunu unutturacak.

Antalya Kekova, eskiden denizcilerin barınağıymış, zaten tekne ile gezerken de eskiden kalan evlerin yıkıntılarını görebilirsiniz. 

Kekova otelleri ise, karayolu ile ulaşımın olmadığı Üçağız Köyü’nde konumlanmışlar. Antalya Kekova otelleri, tepenin eteğinde bulunan eski evlerin restore edilerek otele dönüştürülmesi ile hizmete açılmışlar. Çoğu Kekova otelinin işletmecisi de aynı zamanda oranın sahibi olan bir aile.

Antalya Kekova otelleri, denize sıfır haldeler. Yani kaldığınız odanın balkonundan denize dokunabilirsiniz. Otellerin sizin için sunduğu hizmetlerden biri de teknen turları. Özellikle tabanı cam teknelerle tura çıkıp batık şehrin büyüsünü görmelisiniz. Yaz tatil döneminde oldukça yoğun hizmet veren Kekova otelleri, fiyatları ile de hemen her kesimden bütçeye hitap ediyor.

Siz de uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile size en uygun Kekova otelini seçmek için sitemize göz atabilirsiniz.