Kekova'da Ne Yapılır

Mavi yolculuk denince akla gelen en güzel yerlerden biri olan Kekova’da mavi yolculuğa çıkabilirsiniz. Gerçekten de harika bir yolculuk olacağına eminiz.
Eğer su altına meraklı ve dalış tutkunuysanız, dalış yapabilir ve su altının zenginliklerin kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Sea kayak denilen etkinliği arkadaşlarınızla planlayabilirsiniz. Hem kürek çekerek spor yapmış hem de çevreyi keşfetmiş olacaksınız.
Günübirlik tekne turlarına katılarak batık şehri ve diğer koyları keşfe çıkabilirsiniz. Üçağız ve Kale Köy’de güzel bir keşif yürüyüşüne çıkabilirsiniz.
Simena ve Myra Antik Kentleri’ni görmeye gidebilirsiniz.Kaş ve Kalkan’a gidebilir, isterseniz buralarda denize girebilir ya da tekne turlarına katılabilirsiniz. Kaş ve Kalkan sokaklarında bolca fotoğraf çekip alışveriş yapabilirsiniz.
Kekova’da güzel bir balık restoranında gün batımına karşı rakınızı ya da şarabınızı yudumlarken harika mevsim balıklarının tadına bakabilirsiniz. Deniz ürünlerini ve Kekova’ya özgü mezeleri tatmayı ihmal etmeyin.
Gün içinde Kekova’da doğal ve meyveli dondurmaları yiyebilirsiniz.

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
13.07.2024
Çıkış
14.07.2024
Misafirler
2 misafir
5.0 · Harika · 9 yorum
Mehtap Kaleköy, Kekova Antalya
En iyi fiyat alınıyor