×

Kahramanmaraş Otelleri

Dondurmanın başkenti, ülkemizin kalabalık sayılabilecek şehirlerinden, Akdeniz Bölgesi'nde olmasına rağmen farklı bir yerdeymiş gibi bilinen Kahramanmaraş, namı diğer Maraş, aslında çok hareketli bir şehirdir. Tipik bir Anadolu şehridir ancak aradığınız birçok şeyi burada bulabilirsiniz: Doğa, tarih ve mutfak… Kurtuluş Savaşı'nın bu kahraman şehrinde güzel bir gezi / tur düzenlemek size çok iyi gelecek.

Kahramanmaraş en başta Hititler döneminden başlayarak, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve potasında bu medeniyetleri eritmiş özel şehirlerimizden biridir. Geçmişte günümüze binlerce yıllık bu özel birikimi, Maraş'ı ziyaret ederek yerinde görebilirsiniz. Özellikle taş yapılarda oluşan, adeta görsel şölene dönüşen mimarisi sizi büyüleyecektir. Lezzet merkezi olarak da bilinen Kahramanmaraş başta dondurmasıyla olmak üzere kendine has birçok yöresel tadıyla damağınızda, gönlünüzde güzel tatlar bırakacaktır. Buz gibi su kaynakları ve temiz havasıyla da ünlü olan bu şehre geldiğiniz takdirde sağlığınız için güzel bir gezi yapmış olacaksınız. Köyleri, yaylaları, tarihi ve modern yapılarıyla Kahramanmaraş sizi bekliyor. Şehirde genel olarak Akdeniz iklimi, yani sıcak iklim görülse de yükselti arttıkça karasal iklim şartları görülür. Dolayısıyla Maraş gezi ve turları daha çok ilkbahar ve sonbahar ayları arasını kapsayan zaman diliminde yapılmaktadır. Eski ve köklü üniversitelerimizden olan Sütçü İmam Üniversite ve Elbistan termik santralleri şehre ayrı bir boyut kazandırmış ve çevre illerden buraya bir miktar göç çekmiştir. Yakın tarihte, belediye olarak büyükşehir unvanı alan Kahramanmaraş'ta şehircilik hizmetleri oldukça yeterlidir. Bağımsızlık tarihimizde ayrı bir önemi olan Maraş, Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği mücadele sebebiyle TBMM tarafından 'Kahraman' unvanına layık görülmüş yüce şehirlerimizden biridir. Ülkemizin kuruluşunda büyük rolü olan Kahramanmaraş ve bu şehrin halkını daha yakından tanımak için sizleri bu şehre davet ediyoruz.
Etiketler: kahramanmaraş otelleri, kahramanmaraş balayı otelleri, kahramanmaraş butik otelleri, kahramanmaraş jakuzili otel, kahramanmaraş havuzlu otel, kahramanmaraş şömineli otel, kahramanmaraş dağ evleri, kahramanmaraş doğa içinde otel, kahramanmaraş otel, kahramanmaraş butik otel fiyatları

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Kahramanmaraş bölgesinde aileler için en uygun oteller hangileridir?

Doğaya gönül vermiş bir aile tarafından işletilen Başkonuş Yaylası Orman Evleri'nde çocuklu aileler at biniciliği, doğada yürüyüş, piknik gibi çeşitli aktivitelerle tatillerini neşelendirebilir. Keyifli bir ortamda konaklamak isteyenler için birebir.

Kahramanmaraş bölgesinde manzarası ile dikkat çeken oteller hangileridir?

Başkonuş Yaylası Orman Evleri'nin yaylanın tepesinde püfür püfür esen temiz bir havası var. Şanslıysanız ala geyiklere denk gelebilirsiniz...

Kahramanmaraş bölgesinde ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş bölgesinde tavsiye edebileceğiniz en iyi oteller hangileridir?

Başkonuş Yaylası Orman Evleri tabiatının vermiş olduğu envai çeşit endemik bitki yelpazesi ile olağanüstü bir atmosfere sahip.

Kahramanmaraş bölgesinde havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 56 km uzaklıkta bulunuyor. Tavsiyelerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş bölgesinde Maraş Dondurma Müzesi yakınlarındaki oteller hangileridir?

Gastronomi değerlerinden olan Maraş Dondurmasının yapımında kullanılan malzemelerin, aletlerin, satış usullerinin fotoğraflarla sergilendiği, gezmesi keyifli bir müze. Otel tavsiyelerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş bölgesinde Eshab-ı Kehf Külliyesi yakınlarındaki oteller hangileridir?

Bizans aleminin imparatoru II.Theodosios tarafından yaptırılan Eshab-ı Kehf (Mağara Arkadaşları) ''Yedi Uyurlar'' : İsa Mescidi olarak da bilinen ibadethane, Selçuklu döneminde camiyi çevrilmiş. Afşin ilçesine bağlı Bencilüs Tepesi'nde yer alıyor. Otel tavsiyelerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler