Erzurum Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Beldeler
Tümünü Gör (1)
Daha Az Göster
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
17.06.2024
Çıkış
18.06.2024
Misafirler
2 misafir

Dedeman Palandoken Ski Lodge

Dedeman Palandoken Ski Lodge, Palandöken Erzurum
En iyi fiyat alınıyor
2.5 · Ortalama · 2 yorum
Palan Otel, Palandöken Erzurum
En iyi fiyat alınıyor
4.3 · Harika · 4 yorum
Polat Palandöken, Palandöken Erzurum
En iyi fiyat alınıyor

Snowdora Ski Resort Hotels & Villa

4.7 · Harika · 3 yorum
Snowdora Ski Resort Hotels & Villa, Palandöken Erzurum
En iyi fiyat alınıyor

Sway Hotels Palandöken

4.5 · Harika · 2 yorum
Sway Hotels Palandöken, Palandöken Erzurum
En iyi fiyat alınıyor

Erzurum Küçük ve Butik Otelleri

Havası soğuk, bağrı sıcak şehir…

Hava durumunu izlerken Erzurum'u hep eksilerde ve soğuk olarak görürüz ama bu şehir ve bu şehrin insanları o kadar samimilerdir ki, eğer buraya bir gün yolunuz düşerse hiç üşümeyeceğinizi size söyleyebiliriz bu sebeple. Havası soğuk, bağrı sıcak şehir derler Erzurum'a. İyice hissetmek lazım bu şehri, iyice bilmek… Sadece uzaktan öğrendiklerimizle yetinmemeli, doğunun yükselen yıldızını yerinde görmeliyiz. 


Tatil / tur planlarınız içinde Erzurum varsa size şimdide müjdeyi verelim. Harika bir doğa ve kültür turu sizi bekliyor. Şehir zaten kadim bir şehir. Dolayısıyla burada tarih adına çok şey bulacaksınız. Erzurum Kongresi ve Aziziye buna en güzel örnek. Yakın tarihimiz için görülesi yerler. Eğer aktivite istiyorsanız yaz-kış fark etmeksizin birçok aktivite bulabilirsiniz. Palandöken Kayak Merkezi yapıldıktan sonra, Doğu Ekspresi popüler olduktan sonra Erzurum'da aktivite aramaya hacet var mı ki? Bu büyük organizasyonlar gerçekleştikten sonra Erzurum turizminde büyük gelişmeler yaşandı. Son zamanlarda turlarda yer bulmak oldukça zor. 

 

Yaşanan gelişmelerle birlikte, konaklama ve tesis hizmetlerinde kalite gözle görülür bir şekilde arttı. Sadece kış aylarında değil sıcak zamanlarda da gelebilirsiniz Erzurum'a. Spor yapmak için, kamp yapmak için, kültürel araştırma yapmak için ve macera için birçok alternatifiniz bulunuyor. Erzurum her zaman size bir şeyler katabilir. Yaz aylarında ağırlıklı olarak kültür festivalleri ve şenlikler, kış aylarında ise kayak merkezi ve tren yolculuğu Erzurum'u cazip kılıyor. Şehir merkezi genel olarak sakin durumda, yani trafik çilesi çekmeden rahatça dolaşabilirsiniz Erzurum sokaklarında.