×

Amazon ormanlarında konaklama fırsatını kaçırmayın ! 85 kişi tarafından bu hafta okundu

Değerli Amazonzede,

Hava şu anda 22 derece… sıcaktan pişiyoruz! biraz kafa dinleyin, huzur bulun, derdi-tasayı stresi Amazon'da bırakın, şehre sinirleri çekilmiş kuzu misali geri dönün!

27 nisan - 2 mayıs arası Amazon'da büyük firsatı yakalayın. 3 gece kalıp 2 gece ödeyin!

Bize ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/amazon-club

Hakkında:

Amazon Club’ın Amazon ormanlarını anımsatan, vahşi ve olağanüstü bir havası var. Tesis nefis bir orman yolundan denize bağlanan bir derenin hemen kıyısında yer alıyor. Yol boyunca keyif noktasına yaklaştığınızı size hatırlatmak için dizilen yön işaretleri zeka ve espri ile yoğrulmuş bir işletmenin habercisi.


5 dakikalık bir yürüyüşle veya dereden kano ile memleketin en sakin ve en güzel koyuna ulaşabiliyorsunuz. Çam ağaçları altında küçük ama çok sevimli bungalovlarda konaklıyorsunuz. Daha da alternatif bir konaklama biçimi isterseniz ‘vardo’ dedikleri 7 tane çingene arabası size özel tasarlanmış. Üstleri camla kaplı, uykuya Gökova’nın yıldızlarını seyrederek dalıyorsunuz.

Çocuklu aileler daha geniş olan ve terasları havuza bakan taş odalarda aynı tadı alabilirler.
Yemek, ortamın “kamp” atmosferine tezat ve son derece rafine. Portakallı tavuğun lezzeti damağınızda kalacak, hele hele bir de güzel bir şarap yemeğinize eşlik ediyorsa.

Dereceler: *Club Amazon, ünlü İngiliz The Guardian gazetesinde Alastair Sawdays tarafından hazırlanan yazı dizisinde Türkiye'de görülmesi gereken 10 favori yer arasında gösterilmiştir.

*Bununla birlikte 2011 aralık ayında Ankara Mariott Otel'de gerçekleştirilen yılın genç turizmci iş adamları ödül töreninde otel yöneticileri hizmetlerinden dolayı aday gösterilmişlerdir.

*Club Amazon Hürriyet gazetesi tarafından hazırlanan ve hatırı sayılır bir okuyucu kitlesi tarafından referans alınan “en iyi 10” köşesinde, “gençlerin en çok rağbet ettikleri 10 tatil mekanı” arasına girmiştir.

*Tesis bunlarla birlikte yerli, yabancı pek çok yayında tarafsız yazar tarafından Türkiye'de görülmesi gereken ender doğal güzellikteki yerler arasında gösterilmektedir. Amazon'un da içerisinde bulunduğu gökova, bördübet ve çevresi Unesco tarafından dünya mirası statüsünde kabul edilmektedir.

 

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler