Tesis Üyeliği

Sevgili Küçük ve Butik Otel Sahipleri / İşletmecileri

KucukOteller.com.tr sitesi, 2004 yılında Türkiye'de ve Yunanistan'da yer alan şirin ve karakteri olan Butik, Tarihi, Tasarım, Küçük, Hip Otelleri, Tatil ve Konuk Evlerini tanıtmak, kendilerini pazarlamalarına yardımcı olmak için kuruldu. Sitemizdeki tesisleri her yıl ziyaret ederek, başta temizlik olmak kaydıyla, ev sahibinin karakteri, tesisin mimari yapısı, odalarının tasarımı ve lokasyonu bizim için tesis seçiminde ve sitemizde yer vermede en önemli öncelik olmuştur.

Küçük Oteller bize göre; Sahibi tarafından işletilen, İşleten kişiye her an ulaşılabilen. Sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında geçen. "Farklı" olan. Bir ahbap, arkadaş evine gidilmiş, konuk olunmuş hissi veren. Tasarımı ve tarzı olan. Kendine has ve özgün olan. Bir yerin taklidi olmayan. Ayrıldığınızda, kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yer olan. Temiz, hijyen kurallarına uygun olan. İlgi ve merak uyandıran. Otel atmosferini yaşatmamaya çalışan tesislerdir.

Eğer sizde otelinizin bu tanımlara uyduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz. Size en kısa sürede olumlu veya olumsuz çalışma şartlarımızla ilgili cevap yazacağız.

Kısaca faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için ise https://www.kucukoteller.com.tr/neden-kucuk-oteller-sitesi sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.
 

İzim Bozada - Küçük Oteller Sitesi Kurucu ve Editörü
www.kucukoteller.com.tr / www.boutiquesmallhotels.com

Bizi Takip Edin

2004 - 2024 Küçük ve Butik Oteller Sitesi