×

ASSOS'TA SEVGİLİLERE ve SEVGİLİ KALANLARA ÖZEL PROGRAM 144 kişi tarafından bu hafta okundu

SEVGİLİLERE  ve SEVGİLİ KALANLARA ÖZEL PROGRAM

Assos Kartal Yuvası Otel'de; 2 gece(13-14 şubat) kal %15 indirimli öde, üstelik restaurant giderleride aynı indirimle. Sevgililere özel gala gecesi. Her sabah 14.00 e kadar brunch.  

Sömestr Programı

Kartal Yuvası yada kardeş otel Kayalar Terrace'da 23.01-07.02 arası en az 3 gece yada üzeri kalındığında toplam oda ücreti %15 indirimli.   www.idaassos.com.tr  

Kartal Yuvası Otel tamamen doğada, denizden 160m. rakımda, sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz(bülbül ve diğer kuş sesleri hariç) her türlü yaşam alanlarına sahip, kamelyaları, odalarının tamamında teras yada balkonuyla, müthiş bir doğa ve manzara ziyafeti sunuyor.

Deniz suyuyla doldurulmuş havuzundan, yada sahildeki anlaşmalı plajdan ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.

Kartal Yuvası Otel'de her cumartesi oğlak çevirme ve Fasıl günü.

Otel etrafında uzun yada kısa yürüyüş parkurları mevcut. Yürüyüş sonunda yada molada istek üzerine sucuk-ekmek, çay-kahve keyfi mümkün.

Assos(Behramkale)(9km),Truva antik kentlerine(60km),Adatepe tarihi köyüne,Zeus Altarına,Mıhlı Şelalesine(14km),Kaz dağları Milli Parkına(40km)isteğiniz üzerine geziler düzenleyebiliyor yada sizi yönlendiriyorlar. Otel aynı zamanda jeep safari yada balık avı organizasyonları düzenliyor.

Telefon 1 : 0286 764 0032
Telefon 2 : 0545 207 3036
Web Adresi :

Adres :
Sazlı köyü altı mevkii Assos, Ayvacık / ÇANAKKALE

Denize Mesafe : 1.5km
Havaalanına Mesafe :
60km
Yol Tarifi
Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 12.km den sağa Sazlı Köyüne doğru çıkıyorsunuz.1.5 km sonra oteldesiniz. Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. sonraki köprüden hemen sonra sola,Sazlı Köyü yoluna girerseniz,Sazlı Köyünden 1km. sonra oteldesiniz.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler