×

Datça Villa Aşina Otel de Nisan ayı süresince 4 gece kal, 3 gece öde promosyonu 170 kişi tarafından bu hafta okundu

Datça'ya bahar çoktan geldi. Tarlalar papatya ve gelinciklerle doldu. Güneş parlak ve sıcak. Deniz ise bir o kadar sakin ve berrak. Ne duruyorsunuz şimdi Datça'da çağla bademlerin zamanı, Villa Aşina'da baharı yakalamanın tam zamanı. Datça Villa Aşina Otel'de bu Nisan ayı süresince baharı 4 gece yaşamak isteyen misafirlere, 3 gece öde promosyonu uygulanıyor. 

Web Sitesi: http://www.kucukoteller.com.tr/villa-asina

Otel hakkında;

Ev sahibi Bülent Bey, 2001 yılında başladığı turizm hayatına, yapımı 2008 yılında biten kendi konuk evinde devam ediyor. 25 yıllık inşaat ve mimari tecrübesine, turizm deneyimlerini ve genç yaşlarda kurduğu hayallerini de katınca her biri farklı isimlere, renklere, temalara sahip 17 odalı bir konuk evi ortaya çıkmış.

Mimar olan eşinin, ferah, davetkar ve samimi mekan tasarımlarına, yıllarca biriktirdiği objeler ve çektiği fotoğraflar da eklenince hayal ettiği konuk evinin adı Villa Aşina olmuş. Villa Aşina'ya gelenlere sıcak, konforlu, samimi bir ortam sunmanın yanı sıra değişik lezzetleri de tattırmak amaçlanmış. Bunun için Bülent Bey'in, elinde orak dağlarda ot, mantar aradığı bile oluyor, hatta zıpkınla denize daldığı da, gurme kitapları karıştırdığı da. Bazen gece yarısı aklına gelen yemek fikirlerini ertesi gün pişirip misafirleriyle paylaşmak ise kendisi için anlatılmaz bir zevk haline gelmiş. En büyük dileği, keyifle yarattıkları ve yaşadıkları bu mekanı tüm tatlarıyla birlikte misafirleriyle paylaşmak ve misafir olarak girdiğiniz bu kapılardan birer dost olarak çıkmanızı sağlamak.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler