Bodrum Yalıkavak Otelleri

Bodrum yarımadasının kuzeybatı tarafında yer alan Yalıkavak, Bodrum merkeze yaklaşık 20 km. uzaklıkta bulunan ünlü bir tatil beldesi. Bodrum denince akla gelen yel değirmenleri, çok rüzgârlı olmasından dolayı en çok Yalıkavak’ta bulunuyor.

KRİTERLERE GÖRE SIRALA :
 • Highlight Hotel - Yalıkavak / Bodrum

  Promosyon

  Highlight Hotel - Yalıkavak / Bodrum Promosyon ve Aktiviteler

  • Bodrum Highlight Hotel'den Mayıs ayının ilk haftasonuna özel %50 indirim kampanyası. 01 - 04 Mayıs'a özel %50 İndirim.... 

  Bodrum Highlight Hotel'de 01 - 04 Mayıs 2014 tarihleri arasında kişi başı  40 €'dan başlayan fiyatlarla tatil yapma imkanı! Mayıs'ın ilk Haftasonunda konaklama fiyatları  %50 indirimlidir. 


      •    THY ile Miles & Smiles üyeleri için 3 katı mil kazanma şansı , Elit Plus Kart sahipleri için %10 indirim imkanı, Düğün organizasyonlarında 1 TL = 1 Mil kazanma imkanı
      •    16-19 MAYIS’TA HIGHLIGH OTEL’DE 3 GECE KONAKLAMA YAPIN, HEDİYE MİLLER KAZANIN


  SUIT ODA’DA KONAKLAMA          10.000 HEDİYE MİL

  
LOFT ODA’DA KONAKLAMA          7.500  HEDİYE MİL


  STUDYO ODA’DA KONAKLAMA     5.000  HEDİYE MİL
 

  HIGHLIGH OTEL, MAYIS AYI BOYUNCA DİĞER HAFTASONLARINDA  MİNİMUM 3 GECE KONAKLAMA YAPAN MİSAFİRLERİNE DE HEDİYE MİL VERMEYE DEVAM EDİYOR.


  SUIT ODA’DA KONAKLAMA            5.000 HEDİYE  MİL


  LOFT ODA’DA KONAKLAMA          3.750  HEDİYE MİL

  
STUDYO ODA’DA KONAKLAMA     2.500  HEDİYE MİL


      •    MASTER CARD PREMIUM  sahiplerine Tüm Sezon Boyunca %10 indirim, Balayı Çiftlerine %20 indirim, SPA Hizmetlerinde %20 indirim fırsatı
      •    MASTER CARD PREMIUM sahiplerine EYLÜL, EKİM 2014 döneminde % 25 özel indirim

  Highlight Hotel - Yalıkavak / Bodrum Otelinde <br> MasterCard için özel avantajlar uygulanmaktadır.
  Avantajlar için tıklayın

  MasterCard® kredi kartı sahiplerine özel ayrıcalıklar:

  1.Konaklama indirimi (%20 )   *Sitemizde MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Kart sahipleri için özel avantajlar uygulanmaktadır. Üye tesisin sunmuş olduğu imkanlarından yararlanabilmek için rezervasyon aşamasında MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® avantajlarından faydalanmak istediğinizi ve ( PROMSC ) kodunu belirtiyor olmanız gerekmektedir.
  *Tesisin MasterCard® Özel Avantajları 1 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.


  *Program Detayları:  ---Rezervasyon aşamasında ve kampanya dahilinde tesise ulaşırken KucukOteller.com.tr üzerinden aradığınızı ve mutlaka ( PROMSC ) kodunun belirtilmiş olmanız gerekmektedir. Rezervasyon aşamasında veya otelde ödeme sırasında PROMSC kodundan bahsetmeyen konuklara indirim yapılmamaktadır.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Otel Programı başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  ---Rezervasyonun hiçbir aracı olmadan (örneğin acenta veya online web portalı üzerinden vs.), direkt olarak tesis aranarak yapılması gerekmektedir.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Özel ayrıcalıklar programından tüm bankaların MasterCard®  Gold, MasterCard® Platinum veya eş değeri ve World Signia MasterCard®  sahipleri yararlanabilmektedir.

  Bodrum'un incisi Yalıkavak'ta, doğallık, zerafet ve minimalizmin buluştuğu, eski bir balıkçı köyü olan ‘’Tilkicik’’ koyunda.....

  Nasıl Bir Yer? : şehirden kaçış, doğa içinde, denize sıfır, romantik kaçamak, çocuklu tatil
  Yorumlar : 3
  4.9 / 5
  Sayfası 27183 kez ziyaret edilmiş
  Otel Bu Ay Açık
  1 TL'den itibaren
 • Dünyaca ünlü yorum sitesi Trip Advisor Travelers’ Choice 2012 ve 2013 ödüllü Sandima 37 Hotel, Bodrum Yalıkavak’ta.....

  Nasıl Bir Yer? : şehirden kaçış, romantik kaçamak
  Yorumlar : 1
  4.7 / 5
  Sayfası 25250 kez ziyaret edilmiş
  Otel Bu Ay Açık
 • Palmalife Bodrum Resort & Spa, Yalıkavak / Bodrum

  Promosyon

  Palmalife Bodrum Resort & Spa, Yalıkavak / Bodrum Promosyon ve Aktiviteler

  Yalıkavak'ın en güzel koylarından biri olan Gökçebel mevkii'nde ,bulunduğu koyla bütünleşmiş yeşil doğasında kalite ve konforu üst düzeyde sunuyor.Doğası,masmavi denizi,bembeyaz kum plajı,Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yönetimindeki Wellness & SPA merkezi, restoranları,deniz manzaralı odaları ile misafirlerini büyülüyor.
  Havuz ve deniz manzaralı ana restoranında dünya mutfağının seçkin tatlarını muhteşem gün batımında tadabilirsiniz.
  Modern donanımlı SPA'da Yaşasın Hayat Enstitüsü,programlarıyla konukların yaşam kalitesini yükseltirken beden ve ruh sağlığını dengelemek için çalışıyor.
  Yüzen iskelesinde su sporları alanı mevcut olup yelkenli gulet teknesi ile mavi yolculuk programı yapabilirsiniz.
  Herşeyin özenle tasarlandığı Palmalife Bodrum Resort & SPA,şımartan tatillerin adresi...

  Palmalife; Yalıkavak'ın en güzel koylarından biri olan Gökçebel mevkii'nde, bulunduğu koyla bütünleşmiş yeşil doğasında.....

  Nasıl Bir Yer? : Lüks Otel, Deniz kenarı
  Yorumlar : 1
  4.9 / 5
  Sayfası 5953 kez ziyaret edilmiş
  Otel Bu Ay Açık