Safranbolu Otelleri

Karabük’e bağlı kültür turizminin ülkemizdeki merkezlerinden biri olan Safranbolu, aynı zamanda köklü bir tarihi mirasa da sahip. Safranbolu’nun antik devirdeki adı “Paplogonya”. 

KRİTERLERE GÖRE SIRALA :
 • Safir Konak - Safranbolu

  Promosyon

  Safir Konak - Safranbolu Promosyon ve Aktiviteler

  Küçük Oteller Kitap ve Sitelerinden yapılacak rezervasyonlara Ocak,Şubat ve Mart 2013 ayların da hafta içi konaklamalarda %30 ve hafta sonu 2 günlük konaklamalarda %20 indirim. Ayrıca 2013 yılı kış döneminde yapılacak olan Grup konaklamalarına %25 indirim uygulamasına geçmiş bulunmaktayız.

  Not: Bu uygulamalara özel günler ve Bayram günleri dahil değildir.

  Safir Konak - Safranbolu Otelinde <br> MasterCard için özel avantajlar uygulanmaktadır.
  Avantajlar için tıklayın

  MasterCard® Gold, Platinum, Platinum eşdegeri ve World Signia MasterCard® kredi kartı sahiplerine özel ayrıcalıklar:

  1.Konaklama indirimi (%10 ) 

- Restoran hizmeti %10
  2.ve Balayı çiftlerine konaklama indirimi (%10)

  3. Belde ve aktivite turlarında %20

  4. 4 gece kal 3 gece öde

  5. 7 gece kal 6 gece öde

  6. 7 gece kal / havaalanı transferi ücretsiz

  *Sitemizde MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Kart sahipleri için özel avantajlar uygulanmaktadır. Üye tesisin sunmuş olduğu imkanlarından yararlanabilmek için rezervasyon aşamasında MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® avantajlarından faydalanmak istediğinizi ve ( PROMSC ) kodunu belirtiyor olmanız gerekmektedir.
  *Tesisin MasterCard® Özel Avantajları 1 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.


  *Program Detayları:  ---Rezervasyon aşamasında ve kampanya dahilinde tesise ulaşırken KucukOteller.com.tr üzerinden aradığınızı ve mutlaka ( PROMSC ) kodunun belirtilmiş olmanız gerekmektedir. Rezervasyon aşamasında veya otelde ödeme sırasında PROMSC kodundan bahsetmeyen konuklara indirim yapılmamaktadır.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Otel Programı başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  ---Rezervasyonun hiçbir aracı olmadan (örneğin acenta veya online web portalı üzerinden vs.), direkt olarak tesis aranarak yapılması gerekmektedir.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Özel ayrıcalıklar programından tüm bankaların MasterCard®  Gold, MasterCard® Platinum veya eş değeri ve World Signia MasterCard®  sahipleri yararlanabilmektedir.

  Unesco’nun koruma altına aldığı, “Dünya Miras Kenti” Safranbolu’nun tarihi Bağlar semtinde bulunan ve 2006 yılında.....

  Nasıl Bir Yer? : tarihi bina, kültür oteli
  Yorumlar : 14
  5 / 5
  Sayfası 18509 kez ziyaret edilmiş
  Otel Bu Ay Açık
  % 20 İndirim