×
Urla Butik Otelleri

Çeşme, Karaburun gibi tatil beldelerine oldukça yakın konumda olan İzmir Urla, son yıllarda tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği ve Urla butik otellerinin kaliteli hizmeti ile tatilcilerin sıkça tercih ettiği tatil beldeleri arasında yer alıyor.

Urla, İzmir merkeze yaklaşık yarım saat uzaklıkta bulunan sakin ve dingin bir tatil kasabası. Son yıllarda ünü giderek artan Urla’da konaklama tesislerinin sayısı da giderek artıyor. Turistlerin tercihi ise tabii ki de İzmir Urla butik otellerinden yana. İzmir Urla otelleri genellikle beldenin merkezinde ve deniz kenarında konumlanmış. Yemyeşil ağaçlarla çerili Urla butik otellerinin bazıları ise Ege’nin ünlü zeytin ağaçları arasında konumlanmış. Urla butik otellerinin işletmecileri ise genellikle beldede yaşayan aileler. İzmir Urla butik otelleri misafirlerine oldukça kaliteli konforlu bir tatil sunuyor. İzmir Urla otellerinin her birinin tarzı birbirinden farklı ve güzel. Bahar ve yaz aylarında tatil sezonunun açılması ile doğayla baş başa tatil yapmak isteyen pek çok tatilcinin tercihi Urla butik otelleri, zengin mutfakları ile de tatilcilerini memnun ediyor. Urla butik otelleri, yakınlarındaki pek çok ünlü tatil beldesine göre oldukça uygun fiyatlara sahip. Kış aylarında da hizmete açık Urla otellerinin, bu yıl için fiyatları misafirlerinin de bütçesi düşünülerek hesaplanmış. Uygun fiyat seçeneklerini, Urla otel fiyatlarını ve Urla otellerini sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Şimdiden doğayla baş başa bir tatil dileriz.

Urla Gezi Rehberi blog yazmızı okumak için linke göz atın: https://kucukoteller.com.tr/blog/urlaya-gittiginizde-deneyimleyebileceginiz-10-essiz-tavsiye.html

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler