×
Urla Otel Fiyatları

İzmir merkeze yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta bulunan Urla, son yıllarda giderek artan turizm potansiyeli ve Urla otel fiyatlarının uygun seçenekleri ile de turistler tarafından tercih ediliyor.

İzmir Urla, uzun bir sahil şeridine sahip ve oldukça sakin bir tatil kasabası. Pek çok ünlü tatil merkezine göre de oldukça sessiz ve dingin. Urla, tarihi ve doğal güzellikleri ile de görülmeye değer bir belde. Ünü son yıllarda giderek de artıyor. İzmir Urla’da konaklama tesislerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Urla otelleri genellikle ilçenin merkezinde ve deniz merkezinde konumlanmışlar. Bazı Urla butik otelleri ise doğayla iç içe, zeytin ağaçları arasında inşa edilmiş. İzmir Urla otellerinde konakladığınızda, plajda denize karşı sakin ve sessiz bir şekilde kitabınızı ya da gazetenizi okurken, tüm kışın yorgunluğunu ve karmaşasını unutacaksınız. Urla otelleri genellikle aile işletmesi, dolayısıyla sıcak ve samimi bir ortamda tatil yapacaksınız. Hele ki güne huzur dolu başlamanızı sağlayan sabah kahvaltıları size tazelenmiş hissi verecek. İzmir Urla otel fiyatları, lüks tatil bölgelerine göre oldukça uygun. Bahar aylarında başlayan tatil mevsimi ile sezona oldukça yoğun giren Urla otellerine, gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız iyi olabilir. Sitemizden İzmir Urla otelleri, otel fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Urla Gezi Rehberi blog yazmızı okumak için linke göz atın: https://kucukoteller.com.tr/blog/urlaya-gittiginizde-deneyimleyebileceginiz-10-essiz-tavsiye.html

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler