Küçükkuyu Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
18.06.2024
Çıkış
19.06.2024
Misafirler
2 misafir
5.0 · Harika · 1 yorum
Casa Linn Hotel, +12, Küçükkuyu Çanakkale
En iyi fiyat alınıyor
5.0 · Harika · 7 yorum
Gürel Garden House, Küçükkuyu Çanakkale
En iyi fiyat alınıyor

Olive Odore Palace Hotel

4.8 · Harika · 25 yorum
Olive Odore Palace Hotel, Küçükkuyu Çanakkale
En iyi fiyat alınıyor

Küçükkuyu Küçük ve Butik Otelleri

Homeros’un İlyada’sında çok sık bahsini geçirdiği, mitolojik tanrıların aşk yaşadığı yer olarak bilinen İda Dağı’nın eteklerindeki Küçükkuyu, Küçükkuyu otellerinin kaliteli hizmet anlayışı ile de birleşince vazgeçilmez bir tatil  beldesi oluveriyor. Küçükkuyu, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı bir turizm beldesi. Ege Denizi’nin başladığı yer olarak da bahsedebiliriz Çanakkale Küçükkuyu’dan. Küçükkuyu’da pek çok farklı kategoride konaklama tesisi bulabilirsiniz. Çanakkale Küçükkuyu otellerinin pek çoğu yılın on iki ayı da hizmete açık. Genellikle belde merkezinde ve deniz kenarında konumlanmış, çok sayıda Çanakkale Küçükkuyu oteli. Bazı Küçükkuyu otellerinin kendilerine ait havuzları da bulunuyor. Huzurlu ve sakin bir tatil sunan Küçükkuyu’da, Ege Bölgesi’nin yöresel lezzetlerine de Küçükkuyu otellerinin mutfaklarından ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri, rezervasyon olanakları ile birlikte Çanakkale Küçükkuyu otellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.


Etiketler: küçükkuyu otelleri, küçükkuyu balayı otelleri, küçükkuyu deniz kenarı otel, küçükkuyu butik otelleri, küçükkuyu jakuzili otel, küçükkuyu havuzlu otel, küçükkuyu şömineli otel, küçükkuyu deniz manzaralı otel, küçükkuyu doğa içinde otel, küçükkuyu otel, küçükkuyu denize sıfır butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Küçükkuyu'da aileler için en uygun oteller hangileridir?
Olive Odore Palace Hotel çevresi, doğası, binası ve modern döşenmiş konforlu odaları ile gerçekten çok keyifli bir yer. Ailelere uygun konforu da sağlıyorlar.
Küçükkuyu bölgesindeki otellerin ortalama fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Küçükkuyu bölgesinde havaalanı yakınlarındaki en iyi oteller hangileridir?
Çanakkale Havalimanı Küçükkuyu'ya 97 km uzaklıkta bulunuyor. Sitemizde tavsiye ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.
Küçükkuyu bölgesinde denize sıfır olan en iyi oteller hangileridir?
Olive Odore Palace Hotel, denizin Ege'ye özgü davetkarlığı ile harika bir atmosfere sahip. İster tesise ait iskeleden denize girin ister geniş yüzme havuzunun keyfini sürün. Seçim size kalmış.
Küçükkuyu bölgesinde şömineli oteller hangileridir?
Olive Odore Palace Hotel yılın 12 ayı açık. Sezon dışı gidip, şöminenin keyfini sürmek lazım...
Küçükkuyu bölgesinde Küçükçetmi Köyü yakınlarındaki oteller hangileridir?
Kazdağlarının eteklerinde, vaktiyle Türklerin ve rumların bir arada yaşadığı taş evlerden oluşan çok şirin bir köy. Dar sokaklarında hercai açan begonvillere bülbüllerin sesi eşlik ediyor. Olive Odore Palace Hotel Küçükçetmi Köyü'ne 9 km uzaklıkta bulunuyor.