×

Seferihisar Sığacık Otelleri

Seferihisar ve Sığacık; Ege Bölgesi’nde yer alan Seferihisar güzelliği ile sizi büyüleyen, İzmir’e bağlı bir kent. Hem de 2009 yılının Kasım ayında “Cittaslow Başkenti” ilan edilmiş bir şehir.

Seferihisar - Sığacık ziyaretiniz sırasında siz de göreceksiniz, bu unvanı fazlasıyla hak eden sakin mi sakin ve huzur dolu bir yer, bu belde. Tam da hayal ettiğiniz, kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatilin adresi. Seferihisar’da bu unvan alındıktan sonra bisiklet kullanımı hızla artmaya başlamış. Gürültüsüz olması ve temiz havası ile dikkat çeken belde de halk da oldukça güler yüzlü ve cana yakın.

Yerleşim tarihi olarak oldukça eskilere uzanan kent, teknolojinin de pek gerisinde kalmamış. Bugün hızla gelişen ve bu gelişime ayak uydururken de sakin kalmayı başarmış bir kent.

Seferihisar Ege Bölgesi’nde olmasından dolayı yılın her mevsimi tatil için uygun. Genellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilse de kışın da tatilcileri görebilirsiniz. Hele de İzmir’den ve çevre kentlerden gerek günübirlik gerekse de hafta sonu için gelen ziyaretçilerle dolu. Özellikle 2009’da unvanı aldıktan sonra yabancı turistler tarafından da çok tercih edilir olmuş.

Seferihisar otelleri de uzun süredir kaliteli ve güler yüzlü hizmet veriyorlar. İsterseniz butik isterseniz apart otel ve pansiyon tarzında konaklama tesisleri bulabilirsiniz. İlçede öyle büyük, beş yıldızlı, zincir oteller pek yok. Genellikle yerel ve küçük çaplı konaklama tesisleri. Seferihisar otelleri her kesimden ve bütçeden tatilciler için uygun fırsatlar sunuyor. Pek çok Seferihisar oteli çocuklu aileler için de uygun tatil imkânlarına sahip.

Seferihisar otelleri denize yakın konumlarının yanı sıra yüzme havuzuna da sahipler. Konforlu ve temiz odalarında, güler yüzlü personelleri ile size harika bir tatil vaat ediyorlar. Eğer yaz için plan yapıyorsanız pek de geç kalmadan Seferihisar otellerinden rezervasyonunuzu yaptırmanızda fayda var. Seferihisar otelleri, otel fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri için sitemize göz atabilirsiniz. İyi tatiller…

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler